Фотовиставка "Україна та Японія: Зустрічі" (Київ)

From Грудень 18, 2018 11:00 until Лютий 02, 2019 18:00 Save to calendar

Posted by Super User

Після подорожей Україною, фотовиставка «Україна та Японія: Зустрічі» Ольги Хоменко та Т.Т.Таnaka буде знову представлена у Києві, у Виставковій Залі Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського / Ukraine-Japan Center

Для того, щоб виставку могли відвідати всі бажаючі, вона працюватиме з 18 грудня по 2 лютого.

Графік роботи:

пн-пт: 11:00-19:00

сб: 11:00-18:00

нд: вихідний

Основою цієї виставки стали роботи двох авторів — Хіроші Танака та Ольги Хоменко. Японця та українки. Кожен з них спробував подивитися на країну іншого по-своєму та побачити у ній щось нове.  Пан Танака побував у Києві, Львові та Одессі. Пані Хоменко фотографувала у Токіо, Кіото та Нагано. Тривалість цих зустрічей була різною. Хіроші Танака провів в Україні 12 днів, Ольга Хоменко мешкала в Японії 12 років. Однак тривалість не завджи має значення, бо як говорить відоме японське прислів’я: ” За один раз відбувається тільки одна зустріч”.

Ця виставка є відображенням тих “зустрічей”, що відбулися. Зокрема, їх спроб усвідомити динаміку життя мегаполісів, зазирнути у повсякдення та відчути привабливість і красу іншої, такої інакшої культури. Цю виставку також можна було би ще назвати словом “інакшість”. Бо тільки через “інших”, не схожих на нас, через спостереження і порівняння ми не тільки дізнаємося щось нове про них, а мабуть, вперше усвідомлюємо те,  хто є ми. Вперше замислюємося і  починаємо цінувати себе і все те, що маємо.

Сподіваємося, що і ви знайдете у цих фотопоглядах щось особисто для себе,  можливо, пильніше придивитесь до краси моменту і всього того, що оточує вас щодня і повз що ви, поспішаючи, крокуєте у своїх справах.

Ольга Хоменко

Народилась в Києві. Сходознавиця, перекладач, письменниця. Випускниця КНУ ім.Тараса Шевченка (Філологія, 1995) та магістратури і докторантури Токійського університету (Регіональні дослідження, історія Японії). Доктор філософії, кандидат історичних наук, MBA. Переклала ( у співавторстві з Ецуко Фудзії) "Антологію сучасної української новели" японською мовою (Гундзошя, Токіо, 2005) українські казки про тварин (Фукуінкан, 2011) . Видала у Японії фото-календар "Мальовнича Україна" (2006). Авторка книжки есеїв японською мовою про історію та культуру українців " З України з любов"ю" (Токіо, 2014) та книжок українською мовою ("Японська історія", Фоліо, 2010; "Пригоди малої Соні" (Лаурус, 2014). Доцент кафедри історії Києво-Могилянської Академії. Захоплюється фотографією.

Хіроші Танака

Народився в Японії. У 1979 р. здобув ступінь бакалавра у Токійському Університеті, у 1983 - ступінь магістра в Університеті Флорида, Америка. Працює бренд-менеджером та маркетинговим директором у компанії з виробництва споживчих товарів, а також  стратегічним консультантом та корпоративним службовцем у рекламній агенції Hakuhodo Inc..  Володар більше 50 нагород (серед яких гран-прі, платина та бронза), отриманих від журналів фотографії та здобутих у  масштабних конкурсах (“JPS”, “General Photographic Exhibition”). Відвідав близько 30 країн. Випустив серію збірок власних фото “ENCOUNTERS”. Працює із фото-журналами “CAPA” та “Nihon Camera”. Провів власні виставки у Токіо у 2017 та 2018 роках. Щомісяця публікується у виданнях “Travel is ENCOUNTERS” та “Container”. Відвідує школи та лікарні.

Ukraine and Japan: Encounters

2018-12-18 11:00:00