Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн - пт: 11:00 - 19:00
Перерва: 14:00 - 15:00
сб: 11:00 - 18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00

Перерва: 13:00 - 14:00

Про нас

У відповідності до Угоди між Міністерством економіки України і Міністерством закордонних справ Японії про реалізацію проекту технічного співробітництва "Українсько-Японський центр" від 15.07.2005 року, НТУУ "КПІ" було визначено в реципієнтом проекту JICA "Українсько-Японський центр" і  було підписано  Протокол між JICA (Японським агентством мiжнародного співробітництва) та НТУУ “КПІ” про умови реалізації зазначеного проекту.

 

Маючи на меті поглиблення взаєморозуміння, взаємозбагачення культур та розвиток співробітництва між Україною та Японією, у 2006 році Українсько-Японський центр НТУУ «КПІ» розпочав свою діяльність на базі Національного технічного університету України «КПІ». Центр реалізує програму знайомства з японською історією, традиціями, культурою, науково-технічним та інноваційним потенціалом, проводить мовні курси, різноманітні заходи із залученням зацікавлених сторін. Останнім часом важливим напрямом є підтримка проектів по лінії «Фукусіма-Чорнобиль».

 

У 2011 році з метою зміцнення культурного співробітництва та взаєморозуміння між Україною та Японією Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" та Japan Foundation (Японська Фундація) заснували  в Українсько-Японському Центрі "Японський мовний центр  – Японський фонд", який реалізує поглиблену програму знайомства з японською культурою та мовні курси.

 

Зараз в нашому Центрі діє 16 груп з вивчення японської мови, 10 груп японських мистецтв. Для всіх бажаючих відкрита бібліотека, яка налічує вже понад 13 тис. інформаційних матеріалів. В Українсько-Японському Центрі НТУУ "КПІ" Ви також можете замовити індивідуальні майстер-класи, взяти в оренду японський традиційний одяг та провести фотосесію у справжній японській кімнаті.

 

Крім постійно діючих курсів Українсько-Японський Центр НТУУ "КПІ" проводить різноманітні заходи. Ви можете підписатися на нашу розсилку, та, за бажанням, отримувати не тільки інформацію про заплановані заходи, а й інформаційний бюлетень про Японію, щоб дізнаватися більше про традиції та сучасне життя Країни сонця, що сходить.

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери