Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн - пт: 11:00 - 19:00
сб: 11:00 - 18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00

Перерва: 13:00 - 14:00

Про нас

Ви захоплюєтеся аніме, манґа та дорама? Вам подобається класична японська література? Ви хотіли б навчатися в японському університеті? Мрієте з’їздити до Японії та зануритися в контрастний світ хмарочосів, роботів та древніх храмів і пагод?

Тоді японська мова – це те, що вам потрібно!!!

 

У нас на вас чекають:

★  Велика різноманітність груп для будь-якого рівня підготовки

★  Професійні викладачі

★  Доступна вартість навчання

★  Сучасні підручники та навчальні матеріали, якими ви безкоштовно будете забезпечені на час навчання

★  Колектив однодумців та тепла і привітна атмосфера в групах

 

У нас діють наступні групи:

Річні групи (1 рік навчання в кожній)

Початкового рівня 1

Початкового рівня 2

Початкового рівня 3

Середнього рівня 1

Середнього рівня 2

Середнього рівня 3

Середнього рівня 4

 

Короткострокові групи:

Підготовка до складання Кваліфікаційного іспиту з японської мови (2 рівень)

Підготовка до складання іспиту на отримання стипендії Японського уряду

 

Дитячі групи:

Японська мова для дітей (9 - 14 років)

 

 

Завдяки тому, що у нас діють курси різних рівнів, ви можете почати у нас вивчення японської мови з нуля, а також можете приєднатися до груп іншого рівня, якщо вже маєте початкову підготовку, склавши вступні іспити.

Для дітей та підлітків, які цікавляться японською мовою, існує група з віковим обмеженням (9 - 14 років), де заняття проходять один раз на тиждень. 

 

Наші курси успішно функціонують з 2006 року за підтримки Японської Фундації – організації, яка підтримує викладання японської мови по всьому світу. Протягом всього цього часу ми пропонували нашим слухачам широку різноманітність груп. Якщо ви починаєте навчання у нас, ви можете не хвилюватися, що ваша група буде розформована і ви не зможете продовжити навчання на наступному рівні – таких прецедентів в нашій історії не було. Останні роки протягом кожного навчального року на курсах навчається більше 200 студентів, і ми завжди раді бачити у нас нові обличчя.

 

ПРО ПІДРУЧНИК "МАРУҐОТО"

 

На курсах японської мови Українсько-Японського Центру КПІ імені Ігоря Сікорського на початкових рівнях використовуються підручники «МАРУҐОТО – Японська Мова та Культура» (『まるごと 日本のことばと文化』) . У класах, де займаються за підручниками «МАРУҐОТО», основна увага приділяється комунікативним навичкам. Поділ підручника на уроки відбувається не за граматичним матеріалом, а за різними темами. Для того, щоб засвоїти кожну тему, вивчаються необхідні вирази, конструкції тощо. На уроках багато часу приділяється завданням сприйняття та розуміння на слух, говорінню та тренуванню у парах. До того ж, під час курсу паралельно вивчається культура Японії. Цей курс японської мови підійде тим, хто хоче спілкуватися японською та дізнатися більше про культуру цієї країни.  

 

 

Вартість навчання становить 5450 грн. за навчальний рік (період з жовтня по червень, 64 заняття – влітку у нас канікули). 

 

Набір на курси японської мови в Центрі проводиться протягом 2-ох перших тижнів вересня (всі дні, крім неділі), коли вам необхідно прийти та персонально подати заявку. Зауважте, що набір може бути припинено раніше, якщо група Вашого рівня буде повністю укомплектована.

Навчання в річних групах починається в жовтні і триває до червня.

 

Графік занять: 2 рази на тиждень по 1,5 години. Є групи, заняття в яких починаються о 17:00, і ті, в яких заняття починаються о 19:00, тому ви маєте можливість вибрати той розклад навчання, який вам більше підходить. 

 

Звертаємо Вашу увагу, що, за певних причин (наприклад, якщо кількість бажаючих навчатися у певній групі є меншою, ніж 10 осіб) можлива відміна групи. 

 

Крім основної програми курсів, протягом року ми також проводимо спеціальні заняття – зустрічі з носіями мови, лекції про «цікавинки» японської мови, які не знайдеш в підручнику тощо, щоб надати нашим студентам можливість якомога більше дізнатися про японську мову і Японію, без знань про яку знання мови не будуть повноцінними.

 

 

Будемо раді побачити вас в нашому Центрі та на наших курсах.

 

Завжди готові відповісти на ваші питання та надати більш детальну інформацію.

Тел.: 044-204-81-66, e-mail:uajc.language@gmail.com

Наш сайт: www.uajc.kpi.ua

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери