Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн - пт: 11:00 - 19:00
сб: 11:00 - 18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00

Перерва: 13:00 - 14:00

Відбулося

Угода про академічний обмін з Академічним інститутом підприємницьких досліджень (Японія)

 

3 вересня відбулася церемонія підписання угоди про академічний обмін між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» та Академічним інститутом підприємницьких досліджень (Японія). Для підписання до Києва прилетіли проректор з міжнародних зв’язків пані Ейко Томіяма та директор адміністративного відділу пан Мамору Егава.

 

Знайомство з університетом гості розпочали з візиту до Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського, одним із напрямків діяльності якого вже протягом 16 років є курси з вивчення японської мови різних рівнів. Цей аспект діяльності одного з підрозділів університету і став ключовим для японської сторони у виборі українського партнеру для академічного обміну.

 

Також делегація оглянула Музейну площу, Алею видатних вчених, життя і діяльність яких були пов’язані з КПІ, ознайомилися з експозиціями Державного політехнічного музею.

 

Під час зустрічі членів японської делегації з українськими представниками були проведені інтерактивні презентації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Академічного інституту підприємницьких досліджень.  Проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко зазначив важливість для  КПІ ім. Ігоря Сікорського підписання такої міжуніверситетської угоди, базовим підрозділом по виконанню якої з української сторони виступає Факультет менеджменту та маркетингу. Очікується, що підписання угоди між вищими навчальними закладами України та Японії сприятиме реалізації спільних проектів, підвищенню кваліфікації та обміну студентами та викладачами за напрямком ділового адміністрування.

 

У ході візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського делегація Академічного інституту підприємницьких досліджень провела серію зустрічей зі студентами, зацікавленими у навчанні в Японії. Японські представники провели презентацію діяльності свого навчального закладу, розказали про наявні програми обміну та можливості навчання для перспективних студентів КПІ.

Air Jordan IV 4 Retro Denim

Віце-президент “Сока Гаккай» в КПІ

Віце-президент “Сока Гаккай» в КПІ

  30 липня 2019 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація організації “Соко Груп”, Японія, на чолі з віце-президентом японського товариства «Сока Гаккай Інтернешнл» п. Косаку Ето.

  До складу делегації входили експерти в сфері культури, медицини, сільського господарства та енергетичних систем, але головною метою візиту до України стало налагодження українсько-японської співпраці –  у сільському господарстві.

  Знайомство з університетом гості розпочали з Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського, одним із важливих напрямків діяльності якого вже протягом 16 років є поглиблення дружніх зв’язків України та Японії.

  До речі, в ресурсах бібліотеки Українсько-Японського центру зберігається і спільна книга* п. Дасаку Ікеди, президента «Сока Гаккай Інтернешнл», та ректора КПІ М.З. Згуровського "Діалоги. Японія й Україна – різні долі, спільні сподівання".

  Гості ознайомились з історією університету, з його традиціями та досягненнями видатних науково-педагогічних шкіл, відомих всьому світові.

  На завершення відбулась тепла бесіда.

  Відкриваючи її, ректор М.З. Згуровський сказав: «Наші зустрічі у 2005 році з д-ром Дайсаку Ікеда у Токіо – всесвітньовідомим філософом, гуманістом й громадським діячем Японії  – докорінно змінили моє світобачення процесів  розвитку та вдосконалення на основі людських цінностей.

  Для мене була велика честь отримати запрошення від д-ра Дайсаку Ікеда створити книгу про наші країни та перспективи розвитку наших народів уприйдешньому конфліктуючому світі.

  (Тоді у наших зустрічах, у переговорах брав участь Посол України в Японії Юрій Васильович Костенко; вдячний Юрію Васильовичу та його дружині Людмилі за надані поради та допомогу).

  Після зустрічі у Токіо почалась надзвичайно цікава робота над створенням книги «Діалоги», протягом декількох років тривав цей глибокий, творчий процес, який багато чому навчив мене, відкрив нові, раніше невідомі факти з історії японського народу.

  Як з’ясувалося в ході наших бесід із п. Д. Ікедою, – ми, люди різних доль, сформованих у різних умовах і в різних країнах, – поділяємо дуже подібні загальнолюдські цінності й маємо схожі погляди на перспективи  розвитку своїх народів у ХХI столітті.

  З різних позицій, під різними кутами зору ми аналізували соціальні, політичні, суспільні, державні процеси, актуальні для Японії, України та світу в цілому, аби зрозуміти найскладніші нюанси життя сучасної світової спільноти.

  Світ ХХI століття стоїть на порозі нових відкриттів людського генія й великих духовних звершень, і  – на думку п. Д. Ікеди – сила розуму, толерантність, духовність – це ті якості, які повинні перемогти в новому столітті й завдяки яким людина обов’язково змінить світ на краще.

  Робота над книгою корінним чином змінили моє бачення світу, тому я вважаю д-ра Д. Ікеда також одним з моїх вчителів.

  Ім’я д-ра Д. Ікеда стало відомим у нашій країні. У 2011 році книга була презентована в Україні під час урочистих заходів з нагоди 60-річчя Української Ради Миру.

  Світова громадськість високо оцінила гуманістичну діяльність д-ра Дайсаку Ікеда. Це знайшло своє відображення в нагородженні його відзнаками ООН та присвоєнні звання «Почесного доктора» понад 200-ма університетами світу, в тому числі і КПІ».

  На завершення ректор М.З. Згуровський сказав: "Дозвольте висловити теплі слова вдячності д-ру Д. Ікеда, за ту місію, котру «Сока Гаккай» виконує у світі, за утвердження уявлень про сучасний світ як про світ у глобальному вимірі, заснованому на гармонійному єднанні з природою».

  У слові-відповіді віце-президент «Сока Гаккай» п. Косаку Ето подякував за теплий прийом, за те, що незважаючи на неофіційний статус візиту, йому було приділено таку увагу, та висловив надію на розвиток  дружніх відносин з Україною, на поширення принципів побудови гармонійного стійкого світу.

  Фоторепортаж дає уявлення про окремі цікаві моменти цієї зворушливої події.

 

Гості біля пам'ятника видатному політехніку Ігорю Івановичу Сікорському   Під час бесіди
Гості біля пам'ятника видатному
політехніку Ігорю Івановичу Сікорському
  Під час бесіди

 

M. Zgurovsky & D. Ikeda

 

 

Zapatos Nike Hombre

Церемонія вручення свідоцтв на курсах японської мови

15 червня 2019 року в Українсько-японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено церемонію вручення свідоцтв про закінчення курсу слухачам річних груп курсів японської мови.

Nike Zoom Kobe Icon

Детальніше...

Дні Японії в Житомирі

24-26 травня Житомир приймав у себе "Дні Японії".

 

Nike Dame Sko Udsalg

Детальніше...

Захід з нагоди закінчення першого семестру навчання

10 лютого 2019 року пройшов захід для слухачів курсів японської мови з нагоди закінчення першого семестру навчання.

Nike Zoom Flight Bonafide

Детальніше...

Японське новорічне свято мочіцукі

Перший проректор Юрій Якименко та Й.В. новопризначений Посол Японії в Україні п.Такаші Кураі відкрили японське свято МОЧІЦУКІ – виготовлення рисових кульок.

Nike

Детальніше...

КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація студентів Університету Васеда

31 жовтня 2018 року в рамках навчального візиту КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація студентів Університету Васеда у складі 12 студентів та координатора делегації.

Adidas

Детальніше...

Острів японської культури на території КПІ

7 вересня нарешті пройшов довгоочікуваний «День Японії» в Києві.

Zapatos New Balance Hombre

Детальніше...

День Японії

7 вересня 2018 року Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить "День Японії".

Air Jordan News discount

Детальніше...

Лекція-роз’яснення щодо подачі документів та проведення тестувань на програми стажування для іноземних студентів у 2018

17 травня (чт) в Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла лекція-роз’яснення щодо особливостей подачі документів та проведення тестувань на програми стажування Міністерства освіти та науки Японії для іноземних студентів у 2018 році.

Adidas Predator Accelerator

Детальніше...

Виставка інтерактивного медіа-мистецтва Канадзава Маюко

21-22 лютого у Виставковій залі Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського (просп. Перемоги, 37, Бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського, 4 поверх) пройшла виставка медіа-мистецтва сучасної японської художниці Маюко КАНАДЗАВА.

Mens Nike Cortez

Детальніше...

Відкриття японського саду каменів "Дух Японії"

На 4-му поверсі науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрився японський сад каменів.

Jordan Styles white

Детальніше...

Лекція «Особливості подачі документів та проведення тестувань на програми стажування Міністерства освіти та науки Японії для іноземних студентів у 2018 році»

30 січня 2018 року (вт) в Українсько‑Японськогму центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла лекція «Особливості подачі документів та проведення тестувань на програми стажування Міністерства освіти та науки Японії для іноземних студентів (Японська мова та японська культура, Стажування для викладачів) у 2018 році».

Air Jordan Sneaker

Детальніше...

Чайна церемонія Хацугама 2018

В Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла Хацуґама  – чайна церемонія, присвячена першій чашці чаю у новому 2018 році.

Детальніше...

Виставка «Зимова ікебана»

11-15 грудня пройшла виставка ікебани, присвячена новорічній тематиці!

Детальніше...

Концерт піаніста Темпей Накамура (Японія)

1 грудня, у перший день зими, у рамках Року Японії в Україні у Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов концерт неперевершеного піаніста-віртуоза та композитора Темпей Накамура, організований Українсько-Японським центром КПІ ім. Ігоря Сікорського за сприяння Посольства Японії в Україні.

Adidas Ultra Boost 3.0 Cny

Детальніше...

Фестиваль "Дні Японії у Вінниці"

3-5 листопада в місті Вінниця пройшов Фестиваль "Дні Японії".

Детальніше...

Демонстрація японської чайної церемонії

9 вересня у 1-му корпусі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла демонстрація мистецтва чайної церемонії.

Nike sale

Детальніше...

Презентація електронного мікроскопу Hitachi Tabletop Electron Microscope TM3030

25 травня 2017 року за сприяння Посольства Японії в Україні в рамках програми Року Японії в Україні представники HITACHI High-Technologies Corporation, Томомі Окада та Ацуші Хама, провели в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»  лекції-практикуми з використанням унікального настільного електронного мікроскопу  Hitachi Microscope TM3030.

Adidas nz

Детальніше...

Алея сакур в КПІ ім. Ігоря Сікорського

З нагоди відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією й Україною та у рамках Року Японії в Україні в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 12 квітня висаджено алею сакур.

Nike HyperRev 2017

Детальніше...

Новорічне свято МОЧІЦУКІ 2017

12 лютого 2017 року японська спільнота провела традиційне свято Мочіцукі.

Air Jordan VI High

Детальніше...

Презентація книги та бесіда з Анною Владимирською

Запрошуємо Вас в середу 15 лютого 2017 року на презентацію книги Анни Владимирської «Мистецтво розуміти мистецтво» та бесіду-презентацію «Європейці зачаровані культурою Японії».

Release Calendar trends

Детальніше...

Виготовлення цукерок до Дня Святого Валентина

Цукерки ручної роботи - найкращий подарунок близьким, а також традиційний подарунок до Дня Святого Валентина в Японії.

Mercurial Superfly CR7 High

Детальніше...

Показ фільму «Бушідо для шістнадцятирічних» 2017

Посольство Японії в Україні, Українсько-Японський Центр КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошують Вас на показ фільму «Бушідо для шістнадцятирічних» режисера Томоюкі Фурумая. Жанр: молодіжна драма. Рік випуску: 2010.

 

trail Archives china

Детальніше...

Лекція щодо особливостей подачі документів та проведення тестувань на програми стажування для іноземних студентів

25 січня (ср) Посольство Японії в Україні в Українсько-Японському Центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського провело лекцію щодо особливостей подачі документів та проведення тестувань на програми стажування для іноземних студентів (Японська мова та японська культура, Стажування для викладачів) на 2017 рік.

Nike Fashion ebay

Детальніше...

NYA Party 2017

Новорічний аніме вечів у клубі Бінго.

Детальніше...

Лист від ректора Національного гірничого університету

Ректор Національного гірничого університету надіслав листа з подякую за запрошення та проведення у Дніпрі "Днів Японії".

Nike Air Max 2017

Детальніше...

Уроки японської мові в Дніпрі

З 11 по 13 листопада 2016 року Українсько-японський центр за підтримки Посольства Японії в Україні та міського голови міста Дніпра пана Бориса Філатова провели фестиваль японської культури «Дні Японії в Дніпрі». 

Nike Air Max

Детальніше...

Фестиваль "Дні Японії в Дніпрі"

11-13 листопада в місті Дніпро пройшов Фестиваль "Дні Японії".

Детальніше...

Вечір казок Кендзі Міядзава

У середу 26 жовтня в Українсько-Японському Центрі НТУУ «КПІ» відбулася презентація збірки українських перекладів казок-притч Кендзі Міядзава «Ресторан, де виконують побажання», яку видано до 120-ї річниці від дня народження Автора. Видання здійснено за підтримки Support Program for Translation and Publication on Japan.

Shop Women's Sneakers by Brand

Детальніше...

Лекція провідного фахівця з радіаційної гігієни Шіндзо Кімура (Японія)

В Українсько-Японському центрі НТУУ "КПІ" пройде лекція провідного фахівця з радіаційної гігієни з метою розширення уявлення студентів про вплив радіологічного забруднення на навколишнє середовище та стан здоров’я людей в межах професійної підготовки.

Mercurial Superfly High

Детальніше...

Японсько-Український науково-технічний семінар «Дослідження з Японією та в Японії»

23 вересня 2016 року Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством освіти, культури, науки і техніки Японії, Посольством Японії в Україні та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» провели спільний українсько-японський семінар «Дослідження з Японією та в Японії» (Japan -Ukraine Seminar on Science and Technology Cooperation ”Research with/in Japan”). Семінар проходив на базі НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» у Великій фізичній аудиторії з 13:00 до 17:00.

Adidas

Детальніше...

Українські артисти взяли участь у японському міжнародному фестивалі

З понад 130 претендентів для участі у японському фестивалі були відібрані 3 українські учасники.

jackets paypal

Детальніше...

Міжнародна виставка "Японська кераміка: традиції та сучасність"

У рамках року Японії в Україні 18 вересня 2017 року Українсько-Японський центр разом з Галереєю на Штейнбарга відкрили унікальну виставку - Міжнародну виставку "Японська кераміка: традиції та сучасність".

AIr Jordan Outdoor Basketball Shoes

Детальніше...

Фотовиставка "Кіото. Сучасне життя старої столиці"

З 7 по 20 вересня 2016 року у Музеї історії міста Києва буде проходити фотовиставка, присвячена 45 річниці цієї знаменної події.

Popular Off-White youth

Детальніше...

Церемонія вручення свідоцтв на курсах японської мови

У суботу, 11-го червня, слухачі усіх груп курсів японської мови зібралися разом востаннє перед літніми канікулами, щоб відзначити закінчення ще одного успішного навчального року та отримати свідоцтва про завершення курсу.  Цього року на курсах навчалися 13 дорослих груп 6-ти рівнів складності, і ми з нетерпінням чекали того, щоб привітати кожного - декого вже вкотре, а декого вперше.   

Nike

Детальніше...

Випуск дитячої групи з вивчення японської мови

8-го червня 2016 в Українсько-Японському центрі відбувся випуск дитячої групи з вивчення японської мови

Air Jordans release

Детальніше...

Виставка творчих копій японських гравюр

В Українсько-Японському Центрі НТУУ "КПІ" відкрилась виставка творчих копій японських кольорових гравюр 18-19 століть.

Air Jordan XXX 30 Shoes

Детальніше...

Чайна зустріч в ботанічному саду

Українська школа тяною спільно з Українсько-Японським Центром НТУУ «КПІ» за сприяння Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України запрошують на щорічну весняну зустріч "Чякай 2016".

Nike red

Детальніше...

«Мир на крилах з Японії»

29 квітня відбувся один з найочікуваніших заходів цієї весни – концерт за участі українських та японських виконавців «Мир на крилах з Японії». 

Детальніше...

Роботи Кадзума Обара на виставці Clouded Lands

26 квітня о 18:00 в Мистецькому Арсеналі відбулося відкриття виставки Clouded Lands – проекту, присвяченого 30-річчю Чорнобильської катастрофи, частоиною якої стали роботи фотожурналіста Кадзума Обара під назвою «Exposure».

Air Max 20K T8 Shoes

Детальніше...

Символічний журавлик миру Садако Сасакі прилетів до України

 

26 квітня Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко взяла участь у церемонії передачі журавликів миру в рамках українсько-японського проекту «Мир на крилах», приуроченого 30-річчю Чорнобильської катастрофи та 5-річчю аварії на АЕС «Фукусіма-1». Захід проходив у Національному музеї «Чорнобиль» за підтримки Посольства Японії в Україні та Українсько-Японського Центру.

Nike Zoom Flight Bonafide

Детальніше...

Візит Юджі Сасакі

25 квітня Українсько-Японський Центр НТУУ "КПІ" вітав надзвичайного гостя – музиканта та борця за мир у всьому світі Юджі Сасакі, племінника Садако Сасакі – дівчинки, чия історія боротьби із променевою хворобою стала відомою на весь світ. 

Air Jordan XI 11 Shoes

Детальніше...

Візит Тоічі Саката, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні в 2011-14 рр. та ректора НТУУ "КПІ", академіка Михайла Згуровського

В рамках роботи Міжнародного форуму “Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу” Тоічі Саката, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні в 2011-2014 роках у супроводі ректора НТУУ "КПІ", академіка Михайла Згуровського завітали до Українсько-Японського Центру.

Men's Sneaker Hub Online

Детальніше...

Демонстрація чайної церемонії в парку Кіото

23 квітня 2016 біля алеї сакур о 12:00 в парку «Кіото» відбудеться демонстрація японської чайної церемонії.

Nike Shox Current 807

Детальніше...

Майстер-клас із розпису писанок

Щороку перед Великоднем Українсько-Японський Центр НТУУ "КПІ" пропонує українцям та японцям разом розписати писанки.

Air Jordan yellow

Детальніше...

Концерт "Мир на крилах я Японії"

Концерт проводиться в рамках проекту «Мир на крилах – Тисяча журавликів Садако».

adidas free

Детальніше...

Художник, який малює заради миру

 Про те, як стіна Дитячого відділення Інституту нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова НАМН України стала посланням миру.

adidas amazon

Детальніше...

Візит нового заступника Посла Японії в Україні пана ХАРАДА Мічіо

До Українсько-Японського Центру завітав новий заступник Посла Японії в Україні пан ХАРАДА Мічіо, якому ми провели екскурсію Центром та детально ознайомили з нашою діяльністю.

Adidas Ultra Boost

Детальніше...

Виставка та майстер-клас із ікебана

Наближається весна і в Японії сім'і, де є дівчатка, святкуватимуть Хіна-мацурі (Свято ляльок або Свято дівчаток). Ми раді запросити Вас на перші весняні заходи, присвячені цій події.

trail Archives

Детальніше...

Майстер-клас із живопису сумі-е

Наближається весна і в Японії сім'і, де є дівчатка, святкуватимуть Хіна-мацурі (Свято ляльок або Свято дівчаток). Ми раді запросити Вас на перші весняні заходи, присвячені цій події.

Kids Nike Cortez edition

Детальніше...

Проект "Мир на крилах"

Проект "Мир на крилах" покликаний нести надію на мир та обмін доброю волею
між Україною та Японією, тим самим здійснюючи бажання Садако.
Mens Nike Cortez

Детальніше...

Виготовлення цукерок до Дня Святого Валентина

Цукерки ручної роботи - найкращий подарунок близьким, а також традиційний подарунок до Дня Святого Валентина в Японії.

Zapatos Nike Mujer

Детальніше...

Випуск дитячої групи

28-го грудня 2015 року в Українсько-Японському центрі відбувся випуск дитячої групи з вивчення японської мови.

Air Max 90 VT QS

Детальніше...

Фестиваль Японських Фільмів 

Посольство Японії запрошує усіх бажаючих на Фестиваль японського кіно.

Детальніше...

Чайна церемонія Хацугама 2016

Ми раді запросити Вас на Хацуґама  – чайну церемонію, присвячену першій чашці чаю у новому 2015 році.

Детальніше...

Показ стрічки «Клевань. Тунель кохання»

У центрі відбувся перший у Києві показ японської стрічки, знятої в Україні, «Клевань. Тунель кохання»

Nike Sneakers discount

Детальніше...

Третє засідання з питань співробітництва «Фукусіма-Чорнобиль»

Третє засідання Спільного українсько-японського комітету з питань співробітництва у сфері поліпшення післяаварійного реагування на надзвичайні ситуації на атомних електростанціях.

NIKE infrared

Детальніше...

Культурна дипломатія в дії

Друзі, раді вам повідомити, що для нас і наших творчих партнерів випала велика честь зробити свій внесок у допомогу українцям на сході і стати активним учасником культурних заходів соціальної згуртованості, присвячених японській культурі та мистецтву.

Adidas Questar Boost

Детальніше...

Концерт піаніста Темпей Накамура (Японія)

Музичні твори японського композитора і піаніста ТЕМПЕЙ НАКАМУРА приваблюють прихильників своєрідним неповторним стилем. Темпей Накамура створює могутні та ностальгічні композиції, красиві мелодії та футуристичні ритми. Його блискуча техніка виконання підсилює красу фортепіанної музики. Хоч в творах Темпея відчуваються нотки класики, джазу та прогресив-року, але  він не прив'язаний до жодного конкретного жанру.

Mercurial X Proximo

Детальніше...

«Країна мрій» у Львові

Українсько-Японський центр на «Країні мрій» у Львові 10-11 жовтня

Adidas green

Детальніше...

Показ фільму «Дівчатка-каліграфи».

Світовий кіносалон (Японія): «Дівчатка-каліграфи» (Shodô gâruzu!!: Watashitachi no kôshien, 2010)

Boots kids

Детальніше...

ЯпоноМанія 2015

На минулих вихідних, а саме 4-5 жовтня «Українсько-японський центр» взяв участь у 5ому фестивалі для тих, хто захоплюється японською культурою – «Япономанії».

Nike Shoes

Детальніше...

Фотовиставка "Звичайні люди незвичайної країни"

В Українсько-Японському Центрі НТУУ "КПІ" проходить фотовиставка "Звичайні люди незвичайної країни".

Nike Ambassador VIII 8

Детальніше...

20-й Всеукраїнський конкурс промов японською мовою

Пишаємося, що другий рік поспіль переможцями Конкурсу промов японською мовою стали студенти курсів японської мови Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ».

Nike Air Max 2017

Детальніше...

Візит депутатів Палати представників Парламенту Японії

В Українсько-Японському Центрі НТУУ «КПІ» відбулась визначна подія: до нас завітали депутати Палати представників Парламенту Японії, а саме члени міжпарламентської Асоціації дружби «Україна-Японія».

adidas NMD kaufen pink

Детальніше...

Візит до Чорнобильської АЕС

Юрій Кушнарьов супроводжував поважну делегацію депутатів Палати представників Парламенту Японії, а саме членів міжпарламентської Асоціації дружби «Україна-Японія» на чолі з головою Асоціації Морі Ейске, на Чорнобильську АЕС.

Air Max 1 Mid Liberty Max Kicks

Детальніше...

Співробітництво "Фукусіма - Чорнобиль"

Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» активно долучається до співробітництва по лінії «Фукусіма‬ - Чорнобиль‬».

Kobe 13 A.D. Shoes

Детальніше...

Дні Японії в Одесі: звіт

Дні Японії в Одесі: 50-та річниця встановлення побратимських зв’язків між містами Одеса та Йокогама

Air Trainer Sc 2

Детальніше...

Курс «Базова японська» - результати навчання

От і закінчилося навчання в групі «Базова японська» – місячний курс для тих, хто не вчив мову, але дуже хоче ознайомитися з азами цієї екзотики.

Producttags : Nike Trainers

Детальніше...

Фестиваль-виставка японської культури "ЯпоноМанія 2015"

Усім, хто захоплюється Японією та її культурою - «ЯпоноМанія 2015» чекає на Вас!

Детальніше...

Украінсько-Японський Центр НТУУ "КПІ" на виставці Олександра Бєлозора «Дух боротьби»

 Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» завітав на відкриття виставки «Дух боротьби», присвячену 24 річниці незалежності України, у рамках якої наш співробітник Накамура-сан провів майстер-клас з каліграфії для всіх бажаючих.

Sneaker crimson

Детальніше...

Петриківка Просто Неба

Співробітники Українсько-Японського Центру НТУУ "КПІ" з величезним задоволенням відвідали відкриття арт-проекту, присвяченого Річниці Незалежності України,  «Петриківка просто неба» у Аеропорту «Київ».

Air Jordan custom

Детальніше...

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери