Японський куточок на фестивалі Країна Мрій 2015

Друзі, щиро дякуємо Вам за те, що завітали до нашого японського куточку на фестивалі «Країна Мрій 20-21 червня до Національного музею архітектури та побуту у селищі Пирогів. Наш Центр вже вкотре приєднується до програми заходів «Країни Мрій», організованих професійною командою Олега Скрипки.

Ми вважаємо, що фестиваль такого формату - це унікальна можливість для українців не тільки пізнати краще свою культуру, а й дізнатися більше про традиції інших країн, зокрема про чарівну та все ще загадкову Японію. Навіть погода сприяла відвідувачам цьогорічної події – яскраве сонячне проміння створювало піднесений настрій, а велика хмара, що викликала деякі побоювання на другий день проведення фестивалю, на щастя, пройшла стороною.

Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» висловлює щиру подяку всім, хто допоміг нашим відвідувачам поринути у світ унікальної японської культури:

• Київській федерації Кендо на чолі з Володимиром Мусевичем за видовищні демонстрації та надзвичайно деталізовані майстер-класи;
  • Київському клубу Кюдо на чолі із Олександром Фоя за продемонстровану майстерність;
  • танцювальному колективу «Цубомі» за яскраві та запальні японські танці Бон-Одорі;
  • Наталії Плужник за майстер-клас із виготовлення японських традиційних прикрас кандзаші, чиї вироби милували око протягом усього фестивалю;
  • Андрію Грубському за майстер-класи з виготовлення паперових фігурок оріґамі та японської техніки пакування фурошікі, чиє мистецтво користувалося великою популярністю серед  дітлахів і не тільки;
  • Анастасії Совенко, яка надала кожній дівчині можливість відчути себе справжньою японською красунею, одягнувши справжнє літнє кімоно юката;
  • Нашому самураю Хітоші Накамура за високий рівень майстерності та вишукані каліграфічні витвори;
  • Навчальній групі чайної церемонії школи Урасенке, якою опікується Ольга Сільницька, за можливість попрактикуватися в японській чайній церемонії. Ми були вражені тією кількістю людей, що зацікавилися цим видом японського традиційного мистецтва.

Після таких захоплюючих майстер-класів усі наші відвідувачі мали змогу відновити сили, скуштувавши японську піцу окономіякі та японський зелений чай мачча. Всім було надзвичайно цікаво дізнатися, що це таке – японська піца. Нам було дуже приємно, що японська страва припала до смаку українським відвідувачам. І це ще не все – на нашій японській галявині була також представлена виставка-продаж вишуканих темарі - японських розшитих м’ячиків, які символізують добробут та злагоду.

Примітно, що багато хто з наших відвідувачів цікавився викладанням японської мови у нашому центрі. Нам дуже приємно дізнатися про Ваш інтерес до її вивчення, і ми радо запрошуємо всіх на курси з японської мови, набір на які проводитиметься на початку вересня. Планується також формування груп для дітей.

Ці заповнені подіями та незабутніми зустрічами дні стали яскравою сторінкою в історії Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ». Сподіваємося на Вашу подальшу підтримку. Запрошуємо до Мовного Центру УЯЦ вивчати японську під керівництвом професійних викладачів – носіїв мови!