Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн - пт: 11:00 - 19:00
сб: 11:00 - 18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00

Перерва: 13:00 - 14:00

Відбулося

Свято японської культури у житловому масиві «Ліко-Град»

26 липня Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» завітав до нових друзів, взявши участь у чудовому святі японської культури у житловому масиві «Ліко-Град», організованому за сприяння благодійного фонду «Рідне місто моє».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Свято пройшло у невимушеній та дружній атмосфері – відвідувачі із задоволенням цікавилися майстер-класами та демонстраціями, та спілкувалися із майстрами. Відбулися майстер-класи з японських танців Бон-Одорі, бойового мистецтва кендо, пакування фурошікі. Окрім того, всі бажаючі могли приміряти юката та отримати каліграфічно виконаний напис японською.

 

Ось як описують свої враження наші майстри:

 

 Аня, майстер з одягання юката: «На цьому веселому святі, незважаючи на спеку, було дуже багато людей, які навіть ставали в чергу, щоб долучитися до активностей. Організатори влаштували свято на вищому рівні. За день юката приміряли близько 50 осіб - діти та дорослі були в захваті! Також приємно порадували ціни на тематичну вуличну їжу, що продавалася у ресторанчику по сусідству. В меню була локшина в коробочках, лимонади та страви на грилі. Мені особливо сподобалася кукурудза на вугіллі. Я чудово провела час, дякую!»

 

 

Хітоші, майстер з каліграфії: «Нам пощастило з погодою, адже захід проводився просто неба. Багато сімей відвідали свято і з цікавістю спостерігали за демонстраціями, брали участь у майстер-класах. Приємною несподіванкою для мене було те, що дуже багато відвідувачів виявилися відкритими для нових вражень та щиро цікавилися такою різноманітною традиційною японською культурою.»

 

 

Наші партнери