Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн - пт: 11:00 - 19:00
сб: 11:00 - 18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00

Перерва: 13:00 - 14:00

Відбулося

Японський Вечір разом із Travel Professional Group

Офіційна частина заходу розпочалась з урочистого привітання заступника Посла Японії в Україні пані Хіромі Накано, далі гості мали змогу почути від спікерів цікаві розповіді та факти про незвичайний та чарівний світ цієї екзотичної країни та дізнатися більше про унікальний туристичний напрямок від Travel Professional Group.

 

 Головною особливістю заходу була дійсно японська атмосфера. Кожен гість мав змогу відчути себе японцем, поласувавши апетитними ролами та суші, посмакувавши сливове вино, ведучи приємні бесіди з друзями та колегами під традиційні музичні японські композиції. 

 

 

 

 

Неможливо уявити Японію без її самобутньої культури, тому організатори представили захоплюючі майстер-класи. Гості опановували мистецтво паперової пластики оріґамі – слухали історії про відому на весь світ
техніку виконання паперових фігурок, насолоджувались демонстрацією від професіоналів цієї справи, також і самі мали змогу створити журавликів.

 

 

 

Особливо приємно було дивитися на задоволені обличчя жіночої половини. Дівчата приміряли національний японський одяг – кімоно та юката, в яких відчували себе справжніми японськими красунями та позували для фотографа у традиційній японській кімнаті для чайної церемонії.


Каліграфіст Центру просто приголомшив всіх своєю майстерністю! Навколо чоловіка згуртувались всі, адже він виводив пензлем та тушшю імена гостей японськими символами, малював драконів та дарував свої малюнки на вдачу. 

 

 

 


Travel Professional Group висловлює величезну подяку Українсько-Японскому Центру НТУУ «КПІ», а також персонально Директору Юрію Кушнарьову за підтримку та допомогу в організації заходу!

 

 

Наші партнери