Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн - пт: 11:00 - 19:00
сб: 11:00 - 18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00

Перерва: 13:00 - 14:00

Відбулося

Петриківка Просто Неба

В терміналі А, поруч із щоденним життям - виставка картин і предметів побуту розписаних відомою художницею з Петриківки - Галиною Назаренко! Також відбувся її безкоштовний майстер клас для всіх бажаючих спробувати свої сили у розпису, показ колекції одягу "Барочна Петриківка" від ТД "VoleeY", оздобленого петриківськими орнаментами, та розмальовка лавок для відпочинку однойменними візерунками. 
Малювали разом з майстринею посланці різних країн.

 

Нам особливо приємно, що з нами були заступник Посла Японії в Україні пані Хіромі Накано  та дипломат Посольства Шо Мацудайра.

 


Багато гостей у вишиванках. Чарівні жінки, багато сонця, неба, кольорів, посмішок і позитиву!
Це було просто неперевершено - чимало яскравих вражень та емоцій японських гостей!

 

   

   Разом з представниками Посольства Японії обговорили ідею запрошення майстрів Петриківського розпису до Японії, і спільними зусиллями зробити все можливе, щоб ПЕТРИКІВКА стала зрозумілою, цікавою і доступнішою японцям.

 

    У 2013 році Петриківський розпис було внесено до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що є значущою подією для України, адже це безперечно одвічно наше надбання. 

 


Вважаємо, що цей проект не лише чудовий, але й корисний, адже він сприятиме популяризації культурної спадщини українців серед гостей столиці, які відвідуватимуть аеропорт.

 

 

 

 

Щиро дякуємо організаторам за запрошення!

Окремо хочемо висловити повагу й захоплення енергією куратора проекту пані Nina Burnevich та талантом художниці Галини Назаренко.

 

 

Файне відео http://video.bigmir.net/show/524374/ 

Наші партнери