Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн - пт: 11:00 - 19:00
сб: 11:00 - 18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00

Перерва: 13:00 - 14:00

Відбулося

Украінсько-Японський Центр НТУУ "КПІ" на виставці Олександра Бєлозора «Дух боротьби»

20 серпня 2015 року Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» завітав на відкриття виставки «Дух боротьби», присвячену 24 річниці незалежності України, у рамках якої наш співробітник Накамура-сан провів майстер-клас з каліграфії для всіх бажаючих.

 

 

На виставці були представлені роботи видатного українського митця, художника Бєлозора Олександра. Надзвичайно вражають монументальність та неперевершеність майстерно виконаних картин, об’єднаних єдиною темою – темою незламного духу, що вселяє мужність у наші серця. У своїх роботах художник звертається до різних мотивів, серед яких також яскраво представлений мотив традиційної японської боротьби сумо. 

 

Приємним сюрпризом для відвідувачів був майстер-клас із каліграфії від нашого співробітника, який привернув до себе багато уваги. Гості виставки зосереджено вчилися писати ієрогліфи та із цікавістю слухали про японську писемність. 


Користуючись нагодою, хочемо подякувати організаторам та безпосередньо пану Олександру за запрошення на цю видатну у світі мистецтва подію.

 

Наші партнери