Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн - пт: 11:00 - 19:00
сб: 11:00 - 18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00

Перерва: 13:00 - 14:00

Відбулося

Курс «Базова японська» - результати навчання

Ми вперше організовували такий курс, тому не були впевнені, чи будуть бажаючі витрати останні дні літа на опанування бази японської мови. Але наші хвилювання були марними, і група виявилася перенаповненою – цілих 22 слухачі.

 

Курс складався всього з 8 занять – здавалося, що встигнеш за такий короткий час. Але тим не менш встигли навчитися представлятися, вітатися, говорити про свою родину та звичайний день, хобі та улюблені речі, питати дорогу та робити замовлення в ресторані, ознайомилися з азами японської писемності – абетками хірагана /катакана та ієрогліфами.

 

Куратор групи, Сатомі Міядзакі – експерт Японської Фундації, – проводила заняття виключно японською мовою і переживала, чи зможуть її зрозуміти українці, але і її хвилювання були марні. Заняття проходили в приємній і невимушеній атмосфері, що наочно ілюструють коментарі в анкетах слухачів:

«Все було круто!», «Надзвичайний викладач, надзвичайна атмосфера.», «Все зрозуміла, хоч пояснювали японською.», «Сподобалося, що було дуже багато практики. І з усіма одногрупниками поспілкувалася, і матеріал засвоїла.», «Ви надихнули мене на подальше вивчення японської!».

 

Дякуємо, що були з нами.

 

Чекаємо вас і всіх бажаючих на наших річних курсах! Набір – з 1 по 12 вересня! До зустрічі.

 

Наші партнери