20-й Всеукраїнський конкурс промов японською мовою

Пишаємося, що другий рік поспіль переможцями Конкурсу промов японською мовою стали студенти курсів японської мови Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ».Цього року ми попросили Янну Дубнікову, cтудентку ІІ курсу Київського національного університету імені Т. Шевченка, яка здобула заслужене перше місце на конкурсі промов, поділитися своїми враженнями:

«Що ж таке життя? Я думаю, що життя схоже на пазл. Дні, переповнені  різними подіями, або дні, які проходять без турбот – кожна хвилинка,  немов маленький шматочок пазлу, складається у цілу картину. Окрім  того, я впевнена, що є такі моменти у нашому житті, які стають  найважливішими шматочками пазлу у загальній картині. Що ж це за  моменти?» Саме з цих слів розпочиналася моя промова. Під час її  написання я думала про дуже багато речей. Яку промову я хочу  створити? Які почуття вона має викликати у слухачів? Я ставила собі  запитання і шукала на них відповіді доти, доки нарешті не народилася  тема моєї промови. «Моменти, які змінюють життя» - це розповідь про  найважливіші шматочки, які складають картину мого життя. Вклавши у  текст почуття глибокої вдячності самій Японії, японській культурі та  японцям, я хотіла розповісти всім про дорогоцінні моменти власного  життя. Я дуже хотіла представляти на цьому конкурсі свій улюблений  Українсько-Японський Центр. І конкурс промов також став, безсумнівно,  важливою подією в моєму житті. Перемога у конкурсі зробила мене  дуже-дуже щасливою – адже це означає, що мені вдалося передати  іншим власну думку та власні почуття! Від щирого серця дякую Вам,  Маеджіма-сенсей, за доброту та важливі, детальні пояснення. Сподіваюся на Вашу підтримку і надалі! Дякую татові, мамі, друзям, Накамура-сан та усім співробітникам Українсько-Японського Центру за безцінну підтримку!

Давайте не зупинятися на досягнутому і завжди продовжувати йти до мети!»

Щиро вітаємо Янну та бажаємо натхнення та наснаги на подекуди непростому, але важливому та цікавому шляху до власної мети!