Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн - пт: 11:00 - 19:00
сб: 11:00 - 18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00

Перерва: 13:00 - 14:00

Відбулося

Зірковий партнер Українсько-Японського центру Темпей Накамура

Темпей Накамура – композитор, піаніст-віртуоз, який чарує оригінальним і проникливим виконананням своїх композицій та вмінням налаштувати глибокий зв‘язок з публікою. Його музика - це неповторний букет експериментів з різними жанрами - елементи класики,джазу, прогресивного року, народної музики тощо.

 

Активна концертна діяльність артиста в Україні розпочалася за сприяння Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського ще у 2012 році. Композитор був неоднаразовим гостем програми проекту "Дні Японії" у різних містах України. У 2017 році, що був Роком Японії в Україні, за сприяння Українсько-Японського центру, піаніст в рамках свого європейського туру дав декілька концертів по всій Україні, який завершився великим концертом у Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Цього року через спалах коронавірусної інфекції ми були вимушені відтермінувати декілька заходів, серед яких був і концерт композитора. Після завершення карантину будемо планувати нові дати, а поки Темпей Накамура своїм шанувальникам надіслав коротке послання [переклад з японської]:

 

До всіх

 

 

Це композитор і піаніст Темпей Накамура.

 

Дуже шкода, що мій концерт запланований Українсько-Японським центром на червень цього року переноситься, але в теперішній момент коли світом вирує Корона-вірус людське життє є найважливішим.

 

Від всього серця молюсь про здоров‘я кожного в моїй любій Україні. Нова дата концерту поки що не узгоджена, але я обов‘язково повернусь до України.

 

З нетерпінням чекаю на наступну зустріч з Вами!

 

 

«Дякую».

 

 

Темпей

   

皆さまへ、

 

 

作曲家&ピアニストの中村天平です。

 

6月UAJC企画のコンサートが延期になってしまって誠に残念ですが、 コロナが世界で猛威を奮う今、大切なのは人の命です。

 

大好きなウクライナの仲間達が一人でも多く健康である事を心から祈っております。 延期になってしまったコンサート、まだ日程は決まっていませんが、 必ずまたウクライナに戻って参ります。

 

また皆さんと再会出来る日を心から楽しみにしております。

 

ジャークユ

 

天平

 

 

 

 

Наші партнери