Зірковий партнер Українсько-Японського центру Чіе Савада

Пандемія коронавірусу змінила наше життя кардинально. Дружні жести і заохочення допомагати один одному показали нам усім, як людство може зібратися разом у кризові періоди.

Ділимося з Вами відео-посланням Чіе Савада, нашого доброго друга, зі словами підтримки, вдячності та солідарності з українцями.

Чіе Савада – японська скрипалька, лауреатка численних конкурсів, голова мистецької асоціації «Японія-Україна». Випускниця університету Кунітаті в Токіо (2000р.), Російської академії музики ім. Гнесіних (2012), французької консерваторії École Normale de Musique de Paris (2013). Чіє Савада багато гастролює. Не раз виступала зі скрипалями Олегом Крисою і Юрієм Стьопіним, Національним камерним ансамблем «Київські солісти» та іншими українськими музикантами й колективами. Як солістка брала участь у поповненні Золотого фонду Українського радіо. Активно займається популяризацією культури України в Японії. Ми дуже пишаємося таким знайомством. На травневі свята цього року у нас був запланований спільний проект у місті Мукачево, але через пандемію коронавірусу  плановий виступ був перенесений на кінець року.