Новий сервіс в КПІ для пошуку міжнародних програм

КПІ готує новий інформаційний сервіс для своїх студентів та науковців.

16 липня була проведена робоча зустріч та презентація "Інформаційної платформи можливостей міжнародних проектно-грантових програм" ("Міжнародна мозаїка").

Команда Департаменту міднародних зв’язків на чолі з проректором Сергієм Сидоренко на базі власного програмного продукту розробила концепцію інформаційної платформи, в якій буде систематизовано інформацію про наявні міжнародні програми для студентів та науковців КПІ. Сайт планується запустити вже найближчим часом. На цій платформі планується розміщення не тільки переліку міжнародних програм, а й їх детальний опис, зразки аплікаційних форм та приклади оформлення заявок. Цей сервіс поєднає інформаційних ресурс різних довідкових служб КПІ та, маємо надію, стане чудовим інструментом для створення та реалізації міжнародних програм в КПІ.