Лекція «Особливості подачі документів та проведення тестувань на програми стажування Міністерства освіти та науки Японії для іноземних студентів у 2018 році»

Щороку у січні Посольство Японії в Україні в Українсько-Японському Центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського проходить лекція щодо особливостей подачі документів та проведення тестувань на програми стажування для іноземних студентів (Японська мова та японська культура, Стажування для викладачів). Цьогоріч лекція пройде 30 січня 2018 року (вт) о 15:00.

Лекція буде проводитись представниками Посольства Японії в Україні.

Детальна інформація про програми стажування та можливих аплікантів за посиланням.

Гості заходу матимуть можливість  дізнатися більше про програми стажування, ознайомитись з особливостями заповнення аплікаційних анкет та поставити питання, які їх цікавлять.

Дата та час проведення: 30 січня 2018 року (вт), 15:00

Місце проведення: Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського