Українсько – Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

центр КПІ
ім. Ігоря Сікорського

Про нас

• Українсько-Японський центр (УЯЦ) розпочав свою діяльність у 2003 році. Мета його створення — поглиблення взаєморозуміння між Україною та Японією, взаємозбагачення наших культур та розвиток співробітництва між країнами.
  • У 2005 році була підписана угода між Міністерством економіки України та Міністерством закордонних справ Японії про реалізацію проєкту технічного співробітництва. Підписано Протокол між JICA (Японським агентством міжнародного співробітництва) та КПІ ім. Ігоря Сікорського про визнання НТУУ КПІ реципієнтом проекту “Українсько-Японський центр” та умови реалізації цього проєкту.
  • Діяльність УЯЦ спрямована на якнайширше знайомство мешканців нашої країни з історією та культурою Японії, її науково-технічними та інноваційними здобутками, на підвищення потенціалу українських студентів та розвиток наукової співпраці між Україною та Японією.
  • З метою зміцнення різностороннього співробітництва між Україною та Японією у 2011 році в Українсько-Японському центрі був заснований “Японський мовний центр – Японський фонд” за сприяння Japan Foundation (Японського Фонду) — найбільшої благодійної організації по просуванню і популяризації японської культури у світі.
  • Українсько-Японський центр проводить курси вивчення японської мови для дорослих та дітей. Для підтримки високого рівня викладання, УЯЦ обмінюється досвідом з мовними школами, університетами та дослідницькими інститутами Японії, що сприяє поглибленню викладацької співпраці.
  • В Українсько-Японському центрі відкрита для всіх бажаючих бібліотека з більш ніж 13 тисячами видань, серед яких літературні твори японських авторів, дитяча література, манґа, підручники з японської мови, актуальні періодичні видання з японської тематики, відео- та аудіоматеріали. Матеріали доступні не лише японською, а й українською, англійською та іншими мовами.
  • Підпишіться на нашу розсилку, щоб дізнаватися про події та заплановані заходи в УЯЦ, отримувати найсвіжішу інформацію про традиції та сучасне життя Країни, де сходить сонце.
Прокрутка до верху