Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Про нас

Маючи на меті поглиблення взаєморозуміння, взаємозбагачення культур та розвиток співробітництва між Україною та Японією, у 2003 році Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочав свою діяльність на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Центр реалізує програму знайомства з японською історією, культурою, науково-технічним та інноваційним потенціалом, проводить курси японської мови та традиційних мистецтв, різноманітні культурні та освітні заходи.

 

У відповідності до угоди між Міністерством економіки України та Міністерством закордонних справ Японії про реалізацію проекту технічного співробітництва "Українсько-Японський центр" від 15.07.2005 року, КПІ ім. Ігоря Сікорського було визначено реципієнтом проекту JICA "Українсько-Японський центр" та підписано  Протокол між JICA (Японським агентством міжнародного співробітництва) та КПІ ім. Ігоря Сікорського про умови реалізації вищезазначеного проекту.

 

 У 2011 році з метою зміцнення культурного співробітництва та взаєморозуміння між Україною та Японією Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Japan Foundation (Японська Фундація) заснували  в Українсько-Японському центрі "Японський мовний центр  – Японський фонд", який реалізує поглиблену програму знайомства з японською культурою та мовні курси.

 

 Зараз в нашому Центрі діє 17 груп з вивчення японської мови (в тому числі дитячі), 10 груп японських мистецтв. Для всіх бажаючих відкрита бібліотека, яка налічує більше 15 тисяч матеріалів з японської тематики, серед яких книги, актуальні періодичні видання, відео- та аудіо-матеріали.

 

Крім постійно діючих курсів Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить різноманітні заходи. Ви можете підписатися на нашу розсилку та отримувати інформацію про заплановані заходи, щоб знайомитися ближче з традиціями та сучасним життям країни сонця, що сходить.

Air Max 90 Hypfuse

Наші партнери