Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Курси японської мови

 НАБІР НА КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ - 2021

 

Чому японська? Захоплення манґа або аніме, інтерес до класичної японської літератури, бажання навчатися в Японії, мрія відвідати цю загадкову країну та зануритися в контрастний світ хмарочосів, роботів та древніх храмів і пагод, спілкування з друзями японцями, та безліч інших причин. У будь-якому випадку, наші курси – це те, що вам потрібно!

Ми запропонуємо вам велику різноманітність рівнів, що дозволить як почати вивчення японської «з нуля», так і долучитися до існуючих груп, якщо у вас вже є базова підготовка (повний курс навчання складає 7 років). Наразі у нас навчається близько 300 слухачів, - це можливо завдяки вечірньому часу занять, що дозволяє відвідувати їх і студентам, і працюючим людям. Курси проводяться 2 рази на тиждень, викладають у нас професійні викладачі, як українці, так і носії мови. Ми безкоштовно забезпечимо вас всіма навчальними матеріалами на час навчання, і вас неодмінно приємно здивує доступна вартість курсів.

 

Крім власне курсів ми працюємо і за такими напрямками, як підтримка навчальних закладів, сприяння у створенні контактної мережі викладачів, розробка навчальних матеріалів тощо.

 

Основний набір на курси проводиться у вересні, але відповісти на всі ваші питання ми готові в будь-який час. Пишіть нам на адресу jlc-support@uajc.kpi.ua

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери