Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Курси японської мови

 НАБІР НА КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ 2023

 

Чому японська? Захоплення манґа або аніме, інтерес до класичної японської літератури, бажання навчатися або стажуватися в Японії (а можливостей безліч), мрія відвідати цю загадкову країну та зануритися в контрастний світ хмарочосів, роботів та древніх храмів і пагод, спілкування з друзями-японцями та безліч інших причин. У будь-якому випадку, наші курси – це те, що вам потрібно!

Ми запропонуємо вам велику різноманітність рівнів, що дозволить як почати вивчення японської «з нуля», так і долучитися до наявних груп, якщо у вас вже є базова підготовка (повний курс навчання складає 7 років). Щороку у нас навчається близько 300 слухачів: це можливо завдяки вечірньому часу занять, що дозволяє відвідувати їх і студентам, і людям, що працюють. Курси проводяться 2 рази на тиждень, викладають у нас професійні викладачі – як українці, так і носії мови. Ми безкоштовно забезпечимо вас всіма навчальними матеріалами на час навчання, і вас неодмінно приємно здивує доступна вартість курсів.

 

Крім власне курсів ми працюємо і за такими напрямками, як підтримка навчальних закладів, сприяння у створенні контактної мережі викладачів, розробка навчальних матеріалів тощо.

 

Основний набір на курси проводиться у вересні, але відповісти на всі ваші питання ми готові в будь-який час. Пишіть нам на адресу uajc.language@gmail.com.

 

ОНОВЛЕННЯ (31.08.2023):

 

Оголошено набір на курси японської мови в Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського!

 

 

Шановні друзі, із задоволенням повідомляємо вам, що набір на курси японської мови в Українсько-Японському центрі буде проводитися з 1 по 24 вересня. Заявка подається онлайн  - для того, щоб зареєструватися, перейдіть за посиланням  (доступне з 1 вересня):

・анкета для вступу в групу для дорослих: https://forms.gle/7cpPoecjWqgc1oAv5

・анкета для вступу в дитячу/підліткову групу: https://forms.gle/fDvU2dk94qSEpRe27

 

Графік занять: Навчання в річних групах починається з жовтня і триває до червня, заняття проходять 2 рази на тиждень по 1,5 години. На початкових рівнях є групи, заняття в яких починаються о 15:00, 17:00, і ті, в яких заняття починаються о 19:00, тому ви маєте можливість вибрати той розклад навчання, який вам більше підходить.

Ви можете почати навчання "з нуля" або, якщо вже маєте певну підготовку, приєднатися до вже існуючих груп, склавши вступний іспит.

 

Детальна інформація про групи, розклад та вартість знаходиться тут: розклад та зміст мовних курсів.

*Звертаємо Вашу увагу, що створення груп можливе лише за умови, якщо мінімальна кількість слухачів дорівнюватиме кількості 8 осіб. 

 

УВАГА! Набір у групи може бути припинено раніше, якщо кількість слухачів досягне максимальної.

 

Всю детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись за електронною адресою uajc.language@gmail.com, а також особисто завітавши до нашого центру!

 

Чекаємо на вас!

культурні заходи
інше
японська мова