Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Внески до Фонду підтримки КПІ

 

Шановні колеги !

 

Дозвольте висловити слова вдячності за підтримку Київських політехніків, теплі слова, активне бажання підтримати студентів та викладачів університету, збираючи кошти та гуманітарну допомогу.

 

З 24 лютого 2022 р. триває війна росії проти України. Трагедії сталися в житті наших колег – викладачів, які втратили своїх рідних та у яких розбомбило будинки та квартири. Їх тимчасово поселили у студмістечку університету. Нині в університеті проживає понад 1000 студентів та співробітників.

 

Створено Оперативний штаб реагування та безпеки життєдіяльності університету. Ректор у Києві та очолює штаб.
Штаб концентрує свої зусилля на вирішенні наступних проблем: забезпечення життєдіяльності та безпеки в університеті, безпечних умов перебування людей у ​​бомбосховищах КПІ, постачання медикаментів, продуктів харчування, вирішення інших побутових проблем; роботу центру харчування для викладачів та студентів –
мешканців бомбосховищ та студентів-волонтерів з тих, хто забезпечує життєдіяльність та безпеку в університеті;

 

Студенти КПІ – волонтери територіальної оборони несуть варту на блок постах по периметру території університету, знешкоджують диверсійно-терористичні групи у кампусі університету, беруть участь у спорудженні захисних споруд, надають іншу допомогу територіальній обороні міста.

 

Створено та працює «Фонд підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського». За рахунок коштів Фонду, за активної участі волонтерських організацій, здійснюється закупівля паливно-мастильних матеріалів для транспорту загонів охорони університету, ліків, продуктів харчування, що передаються координаторам від кожного бомбосховища у необхідних обсягах та за призначенням. Забезпечується соціальна та психологічна підтримка людей у ​​укриттях.

 

«Фонд підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського» відкрив мультивалютний рахунок, на який можна перераховувати допомогу у різній валюті. У призначенні платежу просимо вказувати "Charitable aid" (благодійна допомога).

 

Банківські реквізити Фонд підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського»:


Recipient bank: JSC UKREXIMBANK, Kyiv, Ukraine.

SWIFT BIC: EXBSUAU

IBAN: UA65322313000002530400000016

Recipient: National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic
Institute”, Kyiv, Ukraine.

 

Увага! Крім самого перерахування коштів, нам необхідно отримати від організації (авторів платежу) ще й лист на ім'я ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського з проханням прийняти благодійний внесок для цілей життєзабезпечення університету у воєнний час. Без такого листа банківська система не зарахує гроші на рахунок Фонду підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського» і не дозволить їх використання. Такий лист має бути надісланий електронною поштою на адресу університету kanc@kpi.ua, а в копії на дві адреси: sidorenko@kpi.ua; alla.kovtunkpi@gmail.com.