пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

обід 13:00-14:00

НАБІР НА КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ДІТЕЙ 6-9 РОКІВ

Оголошено набір на курси японської мови для дітей 6-9 років в Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського!

Шановні друзі, із задоволенням повідомляємо вам, що Українсько-Японський центр відкриває курси японської мови для найменших японістів України!

Вік 6-9 років — чудовий період, щоб спробувати найрізноманітніші захоплення і хобі. Танці, футбол, музика... Тепер турботливі батьки мають змогу познайомити дітей і з японською мовою!

Під керівництвом двох викладачів — українця і японця — дітлахи опанують ази японської писемності — вивчать абетку хіраґана. В ігровій формі навчаться використовувати базові фрази японської мови, щоб розповісти про себе, свої улюблені речі тощо.

Тривалість курсу — 15 занять по 45 хвилин.

Заняття проходитимуть один раз на тиждень в очному форматі в приміщенні Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Повна вартість курсу — 2000 грн.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з майбутніми знавцями японської!

Більше інформації та реєстрація за телефоном: +380667742689