Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Візит до Чорнобильської АЕС

 

У той час, коли наш Президент Петро Порошенко зустрічався у Нью-Йорку з Прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе і обговорював з ним глобальні питання двосторонніх відносин (http://goo.gl/Do8ccH) , наш директор Юрій Кушнарьов супроводжував поважну делегацію депутатів Палати представників Парламенту Японії, а саме членів міжпарламентської Асоціації дружби «Україна-Японія» на чолі з головою Асоціації Морі Ейске, на Чорнобильську АЕС і обговорював з ними розвиток співробітництва «Фукусіма-Чорнобиль».

 

У ході візиту гості оглянули макетний зал ЧАЕС, де отримали загальну інформацію щодо стану справ на майданчику ЧАЕС, ходу реалізації проекту будівництва Нового безпечного конфайнмента, відвідали оглядовий павільйон об’єкту «Укриття», м. Прип’ять та Чорнобиль, а також зробили пам’ятний запис у Книзі почесних гостей і пообідали у звичайній столовій для робітників ЧАЕС.

 

Як наголосили японські парламентарі, із Чорнобильської та Фукусімської трагедій людство повинно зробити висновки, а вчені та технічні спеціалісти України та Японії спільно мають допомогти зібрати, проаналізувати та активно використовувати інформацію, необхідну для того, щоб запобігти подібним трагедіям у майбутньому. 

 

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери