Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Тиждень Японії у Національній бібліотеці для дітей

 

У Національній бібліотеці України для дітей пройшов тиждень культури Японії. Ми радо відгукнулися на пропозицію посприяти проведенню такого заходу на найвищому рівні.  

 

 

Нам дуже приємно читати такі теплі слова подяки як визнання та узагальнення нашої діяльності протягом року.

 

 

«Дякуємо усім працівникам Українсько-Японського Центру за реалізацію проекту "Тиждень культури Японії" в Національній бібліотеці України для дітей. Завдячуючи вам, наші відвідувачі побачили кімоно, мистецтво бою кендо, створили новорічні каліграфічні листівки, дізналися про чайну церемонію. Скільки мудрості в японських казках, які читав Накамура-сан японською мовою! А проект "Мир на крилах" пробуджує найкраще, що є в серцях людей. Дякуємо вам за співпрацю!»

 

«Неперевершено! "Тиждень культури Японії" став таким яскравим святом! Особисто я кожного дня дізнавалася нове: як вітатися за японським етикетом, що означає "сан", як прекрасно звучить японська мова, як виглядає чайна церемонія і навіть на листівці є моє ім'я японською! Я вперше у житті вдягла справжнє кімоно (а це взагалі давня мрія). З Українсько-Японським Центром мрії збуваються! Дякую!» - Ольга Дубова, співробітниця бібліотеки.

 

На відео ви можете подивитися, як все відбувалося: перейти до перегляду

 

Про те, як пройшла церемонія відкриття Тижня культури Японії, можна дізнатися на сайті бібліотеки: перейти на сайт 

 

 

 

культурні заходи
інше
японська мова