Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Випуск дитячої групи

 

 

28-го грудня 2015 в Українсько-Японському центрі відбувся випуск дитячої групи з вивчення японської мови.

 

 


Раніше, у 2006 році, ми вже відкривали курс японської мови для дітей. Проте через те, що ми не були впевнені, чи буде достатньою кількість слухачів, та чи будуть вони продовжувати навчання по завершенню курсу, він тривав всього півроку, на відміну від річних курсів для дорослих.

 

У 2015 році ми, відповідаючи на численні запити, та з бажанням підтримати високий рівень зацікавленості японською мовою серед майбутніх сходознавців, вирішили створити пробний курс для дітей. 
Результати перевищили усі наші сподівання і усі 16 діток у віці 10-13 років, що прийшли до нас вивчати японську мову, успішно завершили перший семестр.

 

Викладала діткам наша експерт, носій мови, а українські викладачі надавали необхідну підтримку на уроці, перекладали та допомагали із необхідними роз’ясненнями. На уроках ми співали японських пісень, грали в ігри та виконували цікаві вправи, завдяки чому змогли весело опановувати японські слова, вирази, абетку хіраґана та катакана. Дітки з великою радістю переказували щойно вивчений матеріал. Особливо юним японістам подобалося працювати в групах, розпитувати один одного про щось японською, спілкуватись між собою, що допомогало створити надзвичайно дружню атмосферу у класі.


Наші маленькі слухачі навчились розповідати японською про улюблені речі та хобі, про сім’ю, про те, куди б вони хотіли поїхати, та інше. Також навчились читати та писати слова хіраґаною та катаканою.
На свято випуску ми запросили дітей, їх батьків та родичів, де учні презентували розповідь про себе японською, та виконали кілька японських пісень. Також ми складали оріґамі журавликів на спеціально заготованому папері кольорів українського та японського прапорів. Цей захід ми організували в рамках українсько-японського проекту мирного обміну «Мир на крилах». На кожному складеному власноруч журавлику дітки написали побажання. Всі ці журавлики полетять до японських міст Хірошіма, Наґасакі та Фукушіма!


На своїх сертифікатах про закінчення семестру дітки самостійно написали японською свої імена, улюблену букву абетки, улюблений ієрогліф, назву улюбленої страви та тваринки.
Ось такі відгуки ми отримали від дітей: «Все сподобалось!», «Гарно сплановані уроки та програма!», «Вчителька добра, весела та цікава!», «Пояснення дуже доступні, слова легко запам’ятовуються», «Ми багато вивчили, було весело співати і грати в ігри», «Багато чого можу сказати японською» тощо.
Враження батьків: «Дитина кожного разу після уроків співає нові пісні, розповідає які слова вивчила», «Показує свої домашні завдання», «Кожного разу з великим задоволенням іде на урок!», «Позитивні враження!»

 


Ми щиро вдячні всім, хто долучився до вивчення японської мови і відвідував наші уроки! Для нас було великою радістю дізнатися, що всі дітки продовжать своє навчання! Отож цього 2016-го року, 11-го січня, ми розпочали другий семестр і продовжуємо весело вивчати японську мову!


Враховуючи, що цього разу нам вдалося успішно запровадити курс з вивчення японської для дітей, наступного року ми також плануємо оголосимо набір до дитячих груп. Починаючи з жовтня 2016 р. у нашому центрі буде запроваджено 2 нових курси для дітей віком 6-9 років та 10-14 років. Всіх зацікавлених осіб, та тих, хто бажає відвідати дитячі уроки з метою ознайомлення, ми ласкаво запрошуємо до нас! Заняття проходять щопонеділка о 17:00.


Чекаємо з нетерпінням на нових маленьких слухачів у жовтні!

 

 

Наші контакти : Інна Ільїна, Марина Дем’янчук


Відділ японської мови Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ», просп. Перемоги, 37, Бібліотека НТУУ «КПІ», 4 пов., Київ, 03056 Україна


тел.: +38 (044) 204-81-66, email: jlc-support@uajc.kpi.ua,   www.uajc.kpi.ua

 

 

культурні заходи
інше
японська мова