Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Художник, який малює заради миру


     Є чудовий вираз англійською мовою «to make difference» - щось принципово змінювати, бути важливим. Хтось це робить, висловлюючи щиро свою думку, хтось - своєю роботою, а хтось - творчістю. 
Шінічіро Хіґаші - один з останніх. Він подорожує зі своєю дружиною, маючи на меті намалювати картини на стінах 10 країн. У кожну зі своїх робіт він вкладає молитву за мирне, світле майбутнє для людей всього світу. Він вже залишив свій слід на стінах Каїру (Єгипет), Сеулу (Південна Корея), Мельбурну (Австралія) та Нью-Делі (Індія). 
‪‎Київ‬ став 5-им містом, в яке завітав пан Хіґаші зі своєю світлою метою. Під його балончиками ожила і заграла яскравими фарбами стіна Дитячого відділення Інституту нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова НАМН України.
Цього разу до бажання донести до людей своє прагнення миру додалось бажання підняти настрій пацієнтам. Сподіваємося, що йому це вдалося, і пташки на стіні будуть ще довго радувати та відволікати від важких думок маленьких та великих відвідувачів лікарні. 
Допоки є такі люди, як Хіґаші-сан, які заради доброї справи на жалкують ані часу, ані зусиль, ані власних коштів, можна бути впевненим в мирному, щасливому майбутньому, адже саме такі люди є рушійною силою на шляху до нього. Ми, в свою чергу, чекаємо пана Хіґаші в Україні знову, адже тут є ще так багато сірих стін, які мріють, щоб їх розфарбували.
Особливу подяку за допомогу та співпрацю висловлюємо Тетяні Гордєєвій, Наталі Гращенковій та організації "31 Июня". Ми дуже раді, що саме Українсько-Японському Центру НТУУ "КПІ" випала честь бути відповідальними за реалізацію цього проекту в Україні.

 

 

 

 

 

 

культурні заходи
інше
японська мова