Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Восьма міжнародна науково-практична конференція та П’ятнадцятий всеукраїнський семінар з проблем викладання японської мови

 

8 березня 2016 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за сприяння японської фундації відбулася Восьма міжнародна науково-практична конференція. Ця подія, що відбувається в Україні щороку, є визначною для дослідників, які працюють у сферах японської мови та культури. 

 

http://goo.gl/TNgCI2

 

http://goo.gl/QcEYqM 

 

Наступного дня, 19 березня, відбувся П’ятнадцятий всеукраїнський семінар з проблем викладання японської мови (за ініціативи всеукраїнської асоціації викладачів японської мови разом із Українсько-Японським Центром НТУУ «КПІ» та за сприяння японської фундації). На семінарі було заслухано доповіді з питань викладання японської мови. 

 

 

Представники Українсько-Японського Центру (УЯЦ) НТУУ «КПІ», експерт японської фундації з викладання японської мови Сатомі Міядзакі та викладач японської мови на курсах УЯЦ, провели для викладачів японської майстер-клас з викладання за допомогою підручника «Маруґото». «Маруґото» - це підручник, спеціально розроблений японською фундацією, який використовується зараз на курсах японської мови в УЯЦ.  Метою майстер-класу було ознайомлення якомога більшої кількості викладачів із підручником та надання їм змоги отримати досвід з використання підручника під час навчання.  

 

До майстер-класу увійшли проведення уроку з використанням «Маруґото», лекція та звіт викладача, який у даний час використовує  підручник під час занять, про власний досвід викладання. Для того, щоб зрозуміти ідею підручника та методи викладання для учнів, що вперше вивчають іноземну мову, урок було проведено китайською мовою. Ось якими враженнями поділились викладачі: «Через велику кількість вправ на слухання та говоріння було зрозуміло, що основна мета цього підручника – розвивати комунікативні навички.»; «Завдяки тому, що пробний урок було проведено незнайомою мовою, я добре відчула головні особливості «Маруґото».» та ін.. 

 

Будемо раді, якщо кількість викладачів, зацікавлених у використанні підручника «Маруґото», збільшиться.

 

 

культурні заходи
інше
японська мова