Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Міжнародний форум «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу»

 

Друзі, 26 квітня 2016 року виповнюється 30 років з дня страшної катастрофи світового масштабу – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. 11 березня ц.р. виповнилося 5 років з дня аварії на АЕС «Фукусіма-1».


Окрім зворушливого культурного проекту «Мир на крилах – Тисяча журавликів Садако», який координує Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ», директор Центру Юрій Кушнарьов бере активну участь у Науково-організаційному комітеті з підготовки Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу», який відбувся 21-23 квітня в Національному технічному університет України «Київський політехнічний інститут». 


Пишаємося, що ініціатором та головним організатором Форуму виступили наш безпосередній керівник, ректор НТУУ "КПІ", академік Михайло Згуровський разом із Генеральним директором ДСП «Чорнобильська АЕС» Ігорем Грамоткіним.
Один із ключових спікерів – друг України, Тоічі Саката-сенсей, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні в 2011-2014 роках, спеціальний радник президента Японського агентства з атомної енергетики (JAEA) виступив з презентацією «Світове співтовариство в пошуках міжнародних гарантій ядерної безпеки світу».

 

Більше інформації на сайті: http://chornobylforum.org/

культурні заходи
інше
японська мова