Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Візит Тоічі Саката, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні в 2011-14 рр. та ректора НТУУ "КПІ", академіка Михайла Згуровського

 

В рамках роботи Міжнародного форуму “Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу” Тоічі Саката, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні в 2011-2014 роках у супроводі ректора НТУУ "КПІ", академіка Михайла Згуровського завітали до Українсько-Японського Центру.

Враховуючі те, що Саката-сенсей вважається одним із найбільш відомих та видатних експертів Японії у науково-технологічних, інноваційних, космічних та енергетичних галузях, фахівцями НТУУ "КПІ" були представлені інноваційні проекти, що реалізуються в рамках аерокосмічної програми НТУУ "КПІ", зокрема розробка та запуск студентського наносупутника, створення інтерорбітального сервісу тощо, а також обговорені шляхи подальших контактів та співпраці.

Крім того, почесні гості були ознайомлені з новим нашим проектом – виставкою фотожурналіста Кадзума Обара. 
Основою проекту «Exposure» («Опромінення») стали 30 років з життя дівчини, яка постраждала від Чорнобильської катастрофи. Фотографії були зроблені на старі фотоплівки «Свема», що були знайдені у місті Прип’ять в кінці 90-х. Їх строк придатності закінчився задовго до того, як Кадзума Обара використав їх у створенні свого проекту. Фотокнига, в якій були опубліковані фотографії проекту «Exposure», отримала найвищу відзнаку в категорії «Люди» всесвітньо відомого фотоконкурсу World Press Photo 2016.
Спонсор проекту Національна науково-технологічна асоціація України.


Ця фотовиставка буде частиною ВИСТАВКОВОГО ПРОЕКТУ CLOUDED LANDS, який відкривається 26 квітня о 18:00 в Мистецькому Арсеналі і присвячується 30-річчю Чорнобильської катастрофи.  (http://artarsenal.in.ua/uk/clouded-lands/pro-proekt)

 

 

 

культурні заходи
інше
японська мова