Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Візит Юджі Сасакі

 

25 квітня Українсько-Японський Центр НТУУ "КПІ" вітав надзвичайного гостя – музиканта та борця за мир у всьому світі Юджі Сасакі, племінника Садако Сасакі – дівчинки, чия історія боротьби із променевою хворобою стала відомою на весь світ. 

 

В рамках благодійного проекту «Мир на крилах» Юджі Сасакі, який також є заступником голови громадської організації "Sadako Legacy", вперше приїхав до Києва. Напередодні сумної 30 річниці аварії на Чорнобильській АЕС, він провів зустріч із студентами НТУУ «КПІ», де просто і щиро розповів історію Садако, про її недитячу душевну силу та непохитну віру у диво. Головна ідея, що прозвучала під час лекції, - це заклик пам’ятати страшну історію, повторення якої ми не маємо права допустити, та об’єднувати всі сили заради спільної мети – збереження миру та злагоди на Землі. З вітальним словом перед студентами виступив професор Володимир Коваль, директор Центру міжнародної освіти НТУУ „КПІ”.

 

Перед зустріччю із студентами Юджі Сасакі зустрівся також із школярами Спеціалізованої школи №91 з поглибленим вивченням інформатики. Учні школи власноруч передали зроблених журавликів-оріґамі, які потім будуть переправлені до Японії, а також прочитали декілька глибоких, просякнутих світлою тугою поезі й із твердою вірою у мирне та ясне майбутнє, чим дуже розчулили пана Юджі та співробітників Українсько-Японського Центру.

 

 

 

 

культурні заходи
інше
японська мова