Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Роботи Кадзума Обара на виставці Clouded Lands

 

26 квітня о 18:00 в Мистецькому Арсеналі відбулося відкриття виставки Clouded Lands – проекту, присвяченого 30-річчю Чорнобильської катастрофи. Більше про проект: http://goo.gl/tndsFS 

 

Завдяки зусиллям Українсько-Японського Центру, однією з частин експозиції стала надзвичайно цікава виставка фотожурналіста Кадзума Обара під назвою «Exposure».
Основою проекту «Exposure» («Опромінення») стали 30 років з життя дівчини, яка постраждала від Чорнобильської катастрофи. Фотографії були зроблені на старі фотоплівки «Свема», що були знайдені у місті Прип’ять в кінці 90-х. Їх строк придатності закінчився задовго до того, як Кадзума Обара використав їх у створенні свого проекту. Фотокнига, в якій були опубліковані фотографії проекту «Exposure», отримала найвищу відзнаку в категорії «Люди» всесвітньо відомого фотоконкурсу World Press Photo 2016.

 


Ми надзвичайно раді тому, що отримали можливість познайомити вас із роботами визначного японського фотожурналіста. Виставка Clouded Lands проводиться лише до 9 травня – отже, не пропустіть шанс долучитися до масштабного проекту та обов’язково знайдіть годинку, щоб завітати до Мистецького Арсеналу. 


Спонсор проекту Національна науково-технологічна асоціація України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

культурні заходи
інше
японська мова