Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Виставка творчих копій японських гравюр

Мабуть не існує у світі людини, яка так чи інакше не зіткалася б у своєму житті зі світом культури Японії. Для когось ця зустріч прийшла у вигляді аніме та манґа, для когось це були східні бойові мистецтва, для когось сучасна японська література . Але ця зустріч завжди відбувається. І вона зазвичай стає корисною для обох світів – західного та східного.


Для автора ця зустріч відбулася у вигляді японського образотворчого мистецтва – кольорових гравюр та розписів ширм. Одна побачена «вживу» робота стародавнього японського майстра дала натхнення на багато років творчості.

Тому ця виставка це дань поваги автора до східного мистецтва та спроба більше відкрити для себе самого та для глядача глибину робіт великих майстрів. Це та сама зустріч сходу та заходу. Також це спроба показати, що мистецтво укійо-е – це не тільки минуле, це тема, до якої можна повертатися вічно, брати з неї почуття гармонії людини та природи, людини та світу. Почерпнуті звідти образи і зараз захоплюють і надихають.


Мета виставки – сприяти розумінню, що два світи – східний та західний, завжди взаємодоповнюють одне одного, збагачують та розширюють людський світогляд.

 

Про автора:

Грудій Михайло Володимирович

Народився 20 травня 1986 року в м. Суми.
Закінчив Сумське училище мистецтв і культури ім. Д.Бортнянського.
Навчався у викладачів: О. Садовського, Г. Гідори, Н. Кохан.
Закінчив Київський Інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
ім. Бойчука.
З 2008 року активно займається творчою працею в напрямі декоративного живопису. Працює у стилі неопримітивізм, використовуючи мішану техніку. Інколи також виконує реалістичні роботи, портрети, пейзажі, натюрморти, церковні розписи.


Виставки:
АРТ-КАФЕ «Андеграунд» м.Суми
АРТ-КАФЕ «Сумка» м.Суми
АРТ-ГАЛЕРЕЯ «Суми-АРТ» м.Суми
Муніципальна галерея м.Суми
Галерея "Наша" м.Суми
Галерея "Хатоб" м. Харків
Галерея "Анаід-арт" м. Львів

культурні заходи
інше
японська мова