Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Випуск дитячої групи з вивчення японської мови

 

8-го червня 2016 в Українсько-Японському центрі відбувся випуск дитячої групи з вивчення японської мови.

 

 

Викладала діткам наша експерт, носій мови, а українські викладачі надавали необхідну підтримку на уроці, перекладали та допомагали із необхідними роз’ясненнями.

 

На святкування випускного ми запросили дітей та їх родини. Програма заходу була цікавою та насиченою. Спочатку учнів привітала викладач курсу – експерт з викладання японської мови, пані Міядзакі Сатомі. Як сказала Міядзакі-сенсей, «я надзвичайно рада, що 16 учнів, які почали навчання з жовтня минулого року, та ще одна учениця, яка приєдналася до нас з другого семестру, пройшли річний курс навчання. Під час уроку завжди панує дружня атмосфера; усі діти активно брали участь у навчанні, із задоволенням використовуючи японську мову - працювати у такому класі було насправді весело. Сьогодні наші учні продемонструють, яких саме результатів вони досягли за рік навчання - отже, шановні батьки, зауважте на їх прогрес!» І дійсно - учні із задоволенням презентували розгорнуту розповідь про членів своєї сім’ї японською, а також співали японських пісень. Після вручення сертифікатів ми разом готувалися до свята Танабата, що відбувається у Японії у липні, прикрашали святкове дерево власноруч створеними прикрасами та стрічками з побажаннями які, якщо вірити легенді, неодмінно справдяться.

 

Ми щиро вдячні всім, хто долучився до вивчення японської мови і відвідував наші уроки! Чекаємо на наших учнів у такому самому складі наступного року.

Враховуючи, що цього разу нам вдалося успішно запровадити курс з вивчення японської для дітей, наступного року ми також плануємо оголосимо набір до дитячих груп.

 

Наші контакти :

Відділ японської мови Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ», просп. Перемоги, 37, Бібліотека НТУУ «КПІ», 4 поверх.

тел.: +38 (044) 204-81-66, email: jlc-support@uajc.kpi.ua, www.uajc.kpi.ua

культурні заходи
інше
японська мова