Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Церемонія вручення свідоцтв на курсах японської мови

 

У суботу, 11-го червня, слухачі усіх груп курсів японської мови зібралися разом востаннє перед літніми канікулами, щоб відзначити закінчення ще одного успішного навчального року та отримати свідоцтва про завершення курсу.  Цього року на курсах навчалися 13 дорослих груп 6-ти рівнів складності, і ми з нетерпінням чекали того, щоб привітати кожного - декого вже вкотре, а декого вперше.   

 

Слухачів курсів вітала експерт Японського Фонду з викладання японської мови Сатомі Міядзакі. Під час своєї щирої промови, експерт зауважила, що її не перестає приємно дивувати наполегливість та бажання присвячувати свій час та зусилля вивченню такої нелегкої та специфічної мови слухачів, у яких, окрім курсів японської, є своя робота або навчання.

 

Після цього слухачі вітали викладачів курсів, які також радо вітали всіх із успішним завершенням року, дякували за чудову атмосферу на уроках, нагадували, що японська мова – мова примхлива, і не варто припиняти навчання навіть під час літнього відпочинку.

 

І – нарешті – довгоочікуване вручення свідоцтв і пам’ятне групове фото. Але це ще не все - щороку ми вручаємо невеличкі пам’ятні призи найкращим студентам з кожної групи. Для першокурсників – це несподіванка, а для тих, хто приходить до нас вже не перший рік – момент приємного очікування: «А може сьогодні найкращим назвуть саме мене?». Не порушуємо і нашу багаторічну традицію і окремо відзначаємо тих, хто за рік не пропустив жодного заняття на курсах – таких сумлінних слухачів цього року аж 13!

 

Останнім сюрпризом стали творчі виступи. Адже не дарма говорять, що талановиті люди талановиті у всьому, і ми були дуже раді, що деякі з наших студентів погодилися поділитися своїми талантами під час церемонії. Аудиторія була зворушена чудовим виконанням композицій на піаніно студентки з групи середнього рівня 3 Варвари Семенчук, а після цього піднесений настрій нам створював гурт студентки з групи початкового рівня 1 Аліни Опанасюк.

 

Церемонія завершилася. Але і це ще не все. Після офіційної частини на слухачів чекав невеличкий фуршет, і всі мали можливість, куштуючи суші та інші смаколики, поспілкуватися з товаришами з інших груп та сенсеями.

 


Дякуємо всім, хто був з нами цього року. Чекаємо на вас з 1 по 12 вересня – в цей період триватиме набір на наступний навчальний рік. Приходьте самі, приводьте друзів. І з жовтня – знову до навчання! А поки, навіть на канікулах, не забувайте японську!

 

культурні заходи
інше
японська мова