Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Фотовиставка "Кіото. Сучасне життя старої столиці"

 

З 7 по 20 вересня запрошуємо в МВЦ “Музей історії міста Києва”, де відкрилася фотовиставка “Кіото. Історія та сучасне життя стародавньої столиці” в рамках святкування 45-ї річниці  встановлення побратимських зв’язків між містами Київ та Кіото, організована Українсько-Японським Центром НТУУ “КПІ”. Фотовиставка проходить за підтримки Посольства Японії в Україні, Київської міської державної адміністрації. Партнерами є ГО «Культурна Асамблея», Кайдзен Клуб, Kamyanka Global Wine, кайтен суші бар «Асакуса».

Метою проекту є популяризація японської культурної спадщини в Україні та ознайомлення киян та гостей міста з містом-побратимом Києва – Кіото.
На виставці представлені фотографії міста Кіото та його стародавніх околиць, а також традиційна кераміка, текстиль, лаковані вироби. Під час роботи виставки будуть також проведені оглядові лекції з японських мистецтв, що зародилися в Кіото, таких як чайна церемонія та ікебана. Крім того, відвідувачі виставки матимуть можливість прослухати лекції про туристичні місця міста.

Виставка спрямована на те, щоб показати, чим живе та дихає Кіото тепер, коли поблизу історичних кварталів розташувалися сучасні хмарочоси, старі храми стали улюбленими місцями туристів, а дівчата у кімоно ходять поміж таких, як ми з вами, людей, вбраних у повсякденний одяг.
Виставка є збірною - у ній представлені 48 фотографії японських та українських фотографів, які були відібрані з більш ніж 500 фото. Серед фотографів є як професіонали, так і аматори.

Під час роботи виставки на Вас чекають наступні заходи в МВЦ*:
10 вересня (сб) 15:00 - демонстрація мистецтва ікебана
14 вересня (ср) 18:30 - лекція "Туристична Японія"
18 вересня (нд) 14:00 - концерт гри на флейті шякухачі
17 вересян (сб) 14:00 - демонстрація мистецтва чайної церемонії

* Кількість місць обмедена
** Можливі зміни у розкладі заходів

Чекаємо на Вас!

 

культурні заходи
інше
японська мова