Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Українські артисти взяли участь у японському міжнародному фестивалі

Два українських колективи – сучасний фольклорний проект MOKOSHO Project та Театр історичного танцю A l’entrada, а також артистка циркового жанру каучук-конторшн Анастасію Ілліну відібрали серед сотень аплікантів для виступів на японському міжнародному арт-фестивалі Awaji Art Circus 2016.

Протягом місяця, з 1-го по 30-те жовтня, на острові Аваджі українки виступали в одинадцяти локаціях перед місцевими жителями та туристами. Вони представляли свою країну разом із артистами різних жанрів із 12 країн світу – Голландії, Австралії, Іспанії, Зімбабве та ін.

У рамках Awaji Art Circus 2016 також відбулися інші події – локальні фестивалі, виступи на японському національному радіо та телебаченні, у дитячих садках та школах, а також заходи, які сприяли культурному обміну і зміцненню відносин між Україною, Японією та іншими країнами світу.

Для учасниць вокального колективу MOKOSHO Project це другий візит до Японії на Awaji Art Circus. Минулого року артистки стали фіналістками конкурсу глядацьких симпатій, заспівавши українських пісень у авторських аранжуваннях, а також познайомивши глядачів із народними обрядами.

«Ми дуже раді, що в нас була така прекрасна можливість попрацювати з різними артистами. Особливо нам сподобався крос-культурний обмін із колективом японських етнічних барабанів, а також колаборація з європейськими контемп-танцюристами. Переплетення автентики українських пісень, японських ритмів і контемпу – та еклектика, яка показала, наскільки стильно може традиція співіснувати із сучасністю», - коментує одна із солісток українського гурту.

  Awaji Art Circus відбудеться в Японії вдруге, але для молодого проекту (до речі, авторка проекту також українка – Олена Бджола) він швидко набирає обертів. Інформація про фестиваль транслюється у пресі, на радіо і телебаченні, а в інтернеті на сайті японського краудфандінга ініційовано збір коштів на підтримку проекта.

 

Більше про фестиваль можна дізнатися за посиланням:

http://en.awajiartcircus.com/

Підтримати проект на краудфандінг-сайті за посиланням:

https://readyfor.jp/projects/awaji-art-circus2016

Безпосередньо зв’язатися з організаторами електронною поштою:

awajiartcircus@pasonagroup.co.jp

Підписатися на facebook-сторінку:

https://www.facebook.com/Awaji-Art-Circus-914510325288419/?pnref=story

 

культурні заходи
інше
японська мова