Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Фестиваль "Дні Японії в Дніпрі"

 

11-13 листопада в місті Дніпро проходив фестиваль японської культури "Дні Японії", організований Українсько-Японським центром КПІ ім. Ігоря Сікорського. Фестиваль проводився за підтримки Посольства Японії в Україні, Дніпровської міської ради та Міського голови Бориса Філатова.

 

 

Культура (виставки, майстер-класи, демонстрації, концерти)

 

У 1-ий день фестивалю «Дні Японії у Дніпрі», 11 листопада, була проведена прес-конференція в Музеї українського живопису до урочистого відкриття проекту. Участь у прес-конференції взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, Міський голова Дніпра Борис Філатов, директор КАЙДЗЕН клубу в Україні Іван Сарвар, Президент Дніпропетровської обласної федерації Айкідо Ігор Снітівкер, Координатор фестивалю «Дні Японії у Дніпрі» Анна Логвиненко. Учасники прес-конференції не тільки ознайомили представників ЗМІ з програмою фестивалю, а й поділилися своїми враженнями та думками щодо проведення подібних заходів у регіонах України.

 

 

Культурна програма фестивалю продовжилася показом японського художнього фільму "Завжди. Захід сонця на третій вулиці" в кінотеатрі "Правда-кіно". Кінострічку презентував Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі. Картина розповідає про економічний підйом Японії після завершення Другої світової війни.

У суботу, 12 листопада, виставки на японську тематику відкрились одразу у двох музеях: Художньому музеї та Музеї українського живопису. У Художньому музеї можна було ознайомитись з фотовиставкою «Кіото: Історія та сучасне життя стародавньої столиці», фотопроектом «Опромінення» та виставкою ляльок окіаґарі кобоші. У Музеї українського живопису на гостей чекали виставки японського традиційного одягу, паперу, каліграфії, гравюр, кераміки, вишитих куль темарі.

 

 

Крім власне виставок, гості Музею українського живопису мали нагоду навчитися мистецтву японської каліграфії, орігамі та техніки упаковки фурошіки.