Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Уроки японської мові в Дніпрі

З 11 по 13 листопада 2016 року Українсько-японський центр за підтримки Посольства Японії в Україні та міського голови міста Дніпра пана Бориса Філатова провели фестиваль японської культури «Дні Японії в Дніпрі».

 

Відділ японської мови УЯЦ в особі координатора відділу Ільїної Інни та представниці Японської Фундації, викладача Київського лінгвістичного університету пані Чіка Сайто взяли активну участь у проведенні даного заходу.

 

У рамках фестивалю нами було проведено оглядові лекції з японської мови для початківців дітей та дорослих:

 

12 листопада (сб.) – Дніпровська центральна міська бібліотека

1. Урок японської мови для дітей та майстер клас із орігамі (кабуто – шлем самурая) – відвідали більше 15 дітей та їх батьки.

2. Лекція з японської мови та писемності для початківців дорослих – відвідало більше 60 осіб.

 

13 листопада (нд.) – Музей українського живопису

1. Урок японської мови для дітей та майстер клас із орігамі (кабуто – шлем самурая) – відвідало більше 10 дітей та їх батьки.

2. Лекція з японської мови та писемності для початківців дорослих – відвідало більше 50ти осіб.

 

Загалом, лекції з японської мови відвідало більше 150 дорослих та дітей, дніпровці влаштували теплий прийом та проявили неабияку зацікавленість японською мовою та культурою. Ми отримали безліч позитивних відгуків про фестиваль.

 

Крім того, представниця Японської фундації пані Чіка Сайто, виступаючи з урочистою промовою під час святкової вечері, організованої за підтримки мерії міста Дніпра, щиро дякувала всім хто долучилися до організації фестивалю та висловила свої сподівання, що подібні заходи проводитимуться і надалі, так як вони сприяють зміцненню культурних та дипломатичних зв’язків між Україною та Японією.