Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Презентація книги та бесіда з Анною Владимирською

Запрошуємо Вас на презентацію книги Анни Владимирської «Мистецтво розуміти мистецтво» та бесіду-презентацію «Європейці зачаровані культурою Японії».

 

Дата та час: 15 лютого (середа) 2017, 19:00
Місце: Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського
(просп. Перемоги, 37, бібліотека КПІ, 4 поверх)

Вхід безкоштовний (обов'язкова попередня реєстрація за посиланням)

 

Унікальна можливість зустрітися з мистецтвознавцем, автором книги «Мистецтво розуміти мистецтво», книги, що дає уявлення про сучасне мистецтво від імпресіонізму до українських геніїв 21 століття. Під час заходу буде можливість придбати книгу «Мистецтво розуміти мистецтво».

 

За своєю формою це книга-подорож витворами геніїв сучасного мистецтва та їх унікальними біографіями. По своїй суті ця книга є арт-гідом скарбами образотворчої культури. Читач познайомиться з історією та мистецтвом багатьох країн. Йому буде надана можливість дізнатися таємні історії життя геніальних художників. Арт-гід розповість, як писалися видатні полотна. Ця книга дасть уявлення про могутню енергетику мистецтва минулого і про сучасний арт. «Мистецтво розуміти мистецтво»  – книга, написана в формі доброзичливої бесіди з читачем.

 

Під час зустрічі також запланована бесіда про європейців, що були зачаровані культурою Японії. Їх імена широко відомі, оскільки багато в чому, саме завдяки японській гравюрі, з'явилися дивовижні полотна Едуарда Мане, Вінсента Ван Гога, Анрі Тулуз-Лотрека та багатьох інших. Мистецтво країни сонця, що сходить, заслужено завоювало небачену популярність на Заході, сталося взаємопроникнення західного і японського мистецтва, і це дало блискучі плоди для культури Європи та Японії.

 

Світлина від Ukraine-Japan Center.

культурні заходи
інше
японська мова