Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Показ фільму «Бушідо для шістнадцятирічних» 2017

 

 

У рамках року Японії в Україні Посольство Японії в Україні, Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошують Вас на показ фільму «Бушідо для шістнадцятирічних» режисера Томоюкі Фурумая. Жанр: молодіжна драма. Рік випуску: 2010.

Фільм демонструється мовою оригіналу з російськими субтитрами.

Показ відбудеться 8 лютого (ср) о 19:00 в Ukraine-Japan Center за адресою просп. Перемоги, 37, бібліотека КПІ, 4 поверх.

Вхід вільний.

Детальніше:
(044) 204 81 66

Про фільм:

У шкільній секції кендо, де займається дев'ятикласниця Санае Нішіоґі, з'являється нова студентка. Її звуть Каорі Ісояма, і вона переможниця всіх міських турнірів з фехтування. Санае та її подруги здивовані: що могло призвести настільки талановитого бійця в їх скромне додзьо?

З дитячою безпосередністю Санае одного разу задає Каорі це питання, а у відповідь отримує скажений погляд і різкий як удар бакеном (дерев’яний меч) по голові: «А ти хіба не здогадуєшся ?! Я тут через тебе». Дівчинка дивується, але потім пам'ять підказує їй правильну відповідь. Три роки тому Санае брала участь у турнірі з кендо і випадково здобула перемогу над невідомою одноліткою, яка і виявилася її новим товаришем по додзьо.

 

Світлина від Ukraine-Japan Center.

 

культурні заходи
інше
японська мова