Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Демонстрація японської чайної церемонії

 

Не встиг розпочатися новий навчальний рік, як на киян та гостей міста чекав незвичайний захід в рамках Року Японії в Україні – демонстрація японського чайного дійства.

 

9 вересня у суботу делегація майстрів чайної школи Урасенке з міста-побратима Києва – Кіото – на чолі з куратором лондонського відділення майстром Сокей Кімура у Залі засідань Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» ознайомили усіх охочих з традиціями японського мистецтва Сhado («Шлях чаю»).

 

Не оминув захід своєю увагою і Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, який разом з проректором КПІ ім. Ігоря Сікорського з навчально-виховної роботи Петром Киричком привітав усіх присутніх і висловив сподівання, що ця подія дасть ще один поштовх для поглиблення взаємовідносин між Японією і Україною. Петро Олексійович у свою чергу висловив гостям з Японії вдячність за довіру, що саме КПІ ім. Ігоря Сікорського був обраний для проведення, адже саме на його базі в Українсько-Японському центрі навчаються українські послідовники шляху чаю японської чайної школи Урасенке з 500-річною історією.

 

На гостей заходу чекало двогодинне занурення у таїнство японського чайного мистецтва. Усі учасники цього дійства мали можливість не лише на власні очі побачити одне з найвідоміших у світі традиційних мистецтв Японії у автентичному виконанні японських майстрів, а й посмакувати справжнім церемоніальним чаєм matcha з традиційними кіотськими солодощами. Уся програма супроводжувалася коментарями та поясненнями від учнів української навчальної групи напрямку Урасенке «Чайна кімната».

 

Організаторами заходу були Посольство Японії в Україні, Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського та Школа чайної церемонії Урасенке.

 

Висловлюємо вдячність керівникам підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського, які забезпечили організацію та проведення заходу, а саме начальнику відділу міжнародних зв’язків та протокольного супроводу Шикаловій Л.М., начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В., начальнику Штабу громадського формування з охорони громадського порядку університету Кондратюку В.А., а також гостям демонстрації за цікавість до заходів Року Японії в Україні. З детальнішою програмою можна ознайомитись на сайті Посольства Японії в Україні.

 

Чекаємо Вас на наступних наших заходах!

 

 Світлина від Ukraine-Japan Center.  

 

Більше фото за посиланням

культурні заходи
інше
японська мова