Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Відкриття японського саду каменів "Дух Японії"



5 лютого 2018 року на 4-му поверсі науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася церемонія відкриття японського саду каменів.

 

Сад каменів або так званий сад «сухого пейзажу», який ще часто називають садом дзен, був створений японською компанією ландшафтного дизайну Kosugi Zohen Co. Ltd. на прохання Посольство Японії в Україні спеціально до Року Японії в Україні, що реалізовувався у 2017 році.

 

На церемонії з вітальними промовами виступили Михайло Згуровський, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Шігекі СУМІ, Надзвичайний та Повноважний посол Японії В Україні, Сакі Косугі, президент Kosugi Zohen Co. Ltd. (Японія).

 

Японський сад символізує досконалий світ земної природи, він сповнений символів. У саду мають бути пагорби (або скелі) та вода, що втілюють начала ян та інь. Воду, втім, може заміняти дрібний пісочок, борозни на поверхні якого зображують хвилі. Сад – невід’ємна частина японського життя. Навіть у тісняві сучасного міста японець знаходить куточок, щоб створити на ньому бодай мікроскопічну модель саду.

 

Відтепер сад каменів "Дух Японії" буде відкритий для всіх бажаючих.
Запрошуємо і Вас поринути у світ витонченого мінімалізму та особисто відчути японську гармонію.

культурні заходи
інше
японська мова