Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Лекція-роз’яснення щодо подачі документів та проведення тестувань на програми стажування для іноземних студентів у 2018

 

17 травня в Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла лекція-роз’яснення про програми стажування Міністерства освіти та науки Японії для іноземних студентів на 2018 рік. Лекцію провів Другий секретар Посольства Японії в Україні пан Юічі Хошіно разом зі своїми українськими колегами.

 

На початку заходу Олеся Лубянова, начальник відділу академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, привітала усіх присутніх та висловила вдячність гостям з Посольства Японії в Україні за те, що знайшли час, щоб поділитись можливостями навчання в Японії зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Основною аудиторією були студенти нашого університету, та завдяки великому розголосу у соціальних мережах, лекція про стажування в Японії зібрала більше 50 студентів з 13 українських вишів.

 

Гості заходу знайомились з існуючими стипендіальними програмами для українських студентів та правилами заповнення аплікаційних форм. Після завершення роз’яснень, слухачі ще довго не відпускали гостей з Посольства Японії в Україні, задаючи їм численні питання.

 

Упевнені, що серед тих, хто відвідав лекцію 17 травня, були і ті, хто вже весною наступного року вирушать підкорювати Країну сонця, що сходить, адже вони з перших вуст отримали всю необхідну інформацію для успішного проходження відбору.

 

Успіхів усім аплікантам!

культурні заходи
інше
японська мова