Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Японське новорічне свято мочіцукі

 

Перший проректор Юрій Якименко та Й.В. новопризначений Посол Японії в Україні п.Такаші Кураі відкрили японське свято МОЧІЦУКІ – виготовлення рисових кульок.

 

10 лютого, у холі НТБ ім. Г.І.Денисенка відбулося вже традиційне новорічне японське свято мочіцукі. Головним організатором виступило Управління японської школи в Києві за підтримки Посольства Японії в Україні та Українсько-Японського Центру КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед почесних гостей були представники Посольства Японії в Україні на чолі з Й.В. Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні п.Такаші Кураі, представники КПІ ім. Ігоря Сікорського та завідувач кафедри японської філології КНЛУ Володимир Пирогов.

 

 

У вітальній промові Юрій Якименко побажав усім присутнім та їх родинам миру та добробуту та виразив надію на продовження українсько-японської співпраці у стінах Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Для японської громади це свято є дуже важливим, адже це одна із можливостей зібратися разом сім’ями, згадати рік минулий та поділитися планами на рік поточний, громадою приготувати святкові страви та розділити їх між собою, тим самим розділили як труднощі так і радості один одного.

 

Для Й.В. Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні директор Українсько-Японського центру провела екскурсію Центром та розповіла детальніше про його діяльність. Під час екскурсії бібліотекою Центру перший проректор презентував книгу японського філософа Дайсаку Ікеда та ректора університету Михайла Згуровського «Діалоги», у якій розглянуто соціальні, політичні, громадські та державотворчі процеси, актуальні для обох країн – Японії й України.

 


На завершення свого неофіційного візиту Й.В. Такаші Кураі подякував за чудове свято та пообіцяв відвідати університет вже офіційно найближчим часом.

 

культурні заходи
інше
японська мова