Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Захід з нагоди закінчення першого семестру навчання

Вихідні були багатими на різноманітні івенти! 10 лютого ми провели захід для слухачів курсів японської мови з нагоди закінчення першого семестру навчання.

 

Цибань Юрій, студнет другого року навчання, зробив презентацію про свою поїздку до Японії в рамках програми «Мірай». Він не лише розповів про програму, а й поділився своїми враженнями та фото-згадками про відвідання країни сонця, що сходить. Навіть присутнім японцям було цікаво подивитися та послухати розповідь, тому ми впевнені, що і для студентів завдяки презентації Юрія Японія відчулася трохи ближчою.

 

Наступним елементом програми було змагання на знання ієрогліфів, яке вже стало гарною традицією для цього сезону. У когось вийшло краще, у когось – трохи гірше, хтось, на жаль, не став брати участь, сумніваючись у своїх силах. Ми вітаємо переможців і всіх учасників і сподіваємося, що вивчення ієрогліфіки буде не важким тягарем, а цікавою подорожжю в світ японської писемності, і наступного року всі присутні наважаться спробувати свої сили в змаганні!

 

Насамкінець експерт Японської фундації Фуджісакі Ясунорі познайомив студентів з однією зі своїх улюблених японських пісень. Ми слухали, намагалися зрозуміти, про що співають, розбирали текст, слухали знову, ну а потім вже пробували співати самі.

 

Культура Японії багата і різноманітна, вона складається не лише з традиційних мистецтв. Сучасна культура також здатна викликати захоплення! Сподіваємося, японська музика вам також припала до душі!

 

Ви всі гарно попрацювали! お疲れ様でした!І до зустрічі на заняттях!