Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

18-ий Всеукраїнський семінар з викладання японської мови

18-ий Всеукраїнський семінар з викладання японської мови

 

 

 

 

 

 

16 березня в Українсько-Японському Центрі КПІ імені Ігоря Сікорського було проведено 18-ий Всеукраїнський семінар з викладання японської мови. В заході взяли участь більше 20 викладачів з Києва, Львова, Дніпра. Перша частина була присвячена дотичним до викладання лекціям: пан Хошіно Юічі, Другий секретар Посольства Японії в Україні, розповів про особливості проходження співбесід японською мовою. Він поділився і своїм досвідом проходження співбесід під час влаштування на роботу в Японії, а також надав багато корисних підказок для студентів, які проходять співбесіди в Посольстві для участі в різноманітних навчальних програмах. Далі пан Акіяма Тецуо, голова Асоціації японських бізнесменів в Україні, разом зі своєю українською колегою, Іриною Лемешовою, розповів про діяльність компанії Марубені, особливості роботи в японських компаніях в Україні та очікування до місцевих співробітників.

 

 

 

 

 

 

Після загальних зборів Асоціації з прикладними лекціями-майстер-класами виступили пан Оохаші Юкіхіро, який наразі викладає японську мову в Латвійському університеті, що розповів про особливості використання та викладання японської конструкції «~んです», та пан Фуджісакі Ясунорі, експерт Японського Фонду, викладач Українсько-Японського Центру КПІ імені Ігоря Сікорського, який поділився думками та ідеями з викладання японської мови на середньому рівні.

 

 

 

 

 

 

 

 

Дякуємо всім лекторам за змістовні та корисні лекції. Сподіваємося, що традиція проведення семінару буде зберігатися і надалі як чудовий і унікальний шанс для викладачів з різних закладів та регіонів зустрітися персонально, поділитися досвідом, обмінятися думками, прослухати цікаві лекції, взяти участь в майстер-класах з викладання. Ми завжди раді зустрітися з вами в Українсько-Японському Центрі КПІ імені Ігоря Сікорського.

 

 

культурні заходи
інше
японська мова