Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Свято завершення першого семестру

 

8 лютого ми провели захід для слухачів курсів японської мови Українсько-японського центру з нагоди закінчення першого семестру навчання.

 

 

Зберігаючи нашу традицію, захід розпочався із дружнього змагання на знання ієрогліфів. У когось вийшло краще, у когось – трохи гірше, хтось, на жаль, не став брати участь, сумніваючись у своїх силах. Ми вітаємо переможців і всіх учасників і сподіваємося, що вивчення ієрогліфіки буде не важким тягарем, а цікавою подорожжю в світ японської писемності, і наступного року всі присутні наважаться спробувати свої сили в змаганні!

 

Після цього експерт Японської фундації Фуджісакі Ясунорі та викладач центру Маеджіма Томоко познайомили слухачів курсів із одними зі своїх улюблених японських пісень. Ми слухали, намагалися зрозуміти, про що співають, розбирали текст, слухали знову, ну а потім вже співали всі разом. Тим, хто полюбляє слухати та підспівувати японським пісням, набагато легше запам’ятовувати лексику та граматичні конструкції. Сподіваємося, японська музика припала вам до душі!

 

А закінчилося наше свято дружнім спілкуванням. Дякуємо всім, хто приєднався до нас!  

Ви всі гарно попрацювали! お疲れ様でした!І до зустрічі на заняттях!

 

 

 

 

 

 

 

культурні заходи
інше
японська мова