Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Візит до КПІ ім. Ігоря Сікорського Й.В. Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії С.В.Корсунського

 

 

2 червня 2020 року в Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч і бесіда ректора із новопризначеним Послом України в Японії Сергієм Володимировичем Корсунським.

 

Відбулося ознайомлення С.В.Корсунського із діяльністю Українсько-Японського центру, який – як було зазначено в спільній заяві Президента України та Прем’єр-міністра Японії – має бути важливим елементом двостороннього співробітництва в сфері науки і технологій, сприяння торгівлі і інвестиціям, вивчення японської мови, культурного взаємозбагачення, поглиблення взаєморозуміння між Україною та Японією.

 

В ході бесіди були обговорені можливі напрями розвитку співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського з партнерами в Японії в сфері атомної енергетики і безпечних ядерних технологій, моніторингу впливу радіаційного опромінення на екологію, ґрунти і повітря, біологічні субстанції і тваринний світ – на основі Big Data (великих масивів даних, накопичених в районах ядерних катаклізмів в Україні і Японії.

 

Перспективною вбачається також і можливість розбудови співпраці КПІ з партнерами в Японії в сфері космічних досліджень і технологій на основі "Космічної програми КПІ".

 

Не зважаючи на карантин Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського продовжує роботу курсів японської мови та традиційних мистецтв у дистанційно режимі.

 

Sergiy Korsunsky at KPI

 

культурні заходи
інше
японська мова