Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Виставка "Закохані в ошібану"

У Виставковій залі УЯЦ відкрилася нова виставка "Закохані в ошібану". Ошібана – це чудове японське мистецтво, яке використовує засушені квіти, листя, кору дерев та інші природні матеріали, щоб створити неймовірні натюрморти, пейзажі та портрети. Відкрийте для себе красу цього мистецтва на виставці талановитих київських майстринь-переможниць конкурсів в Японії та Кореї: Ганни Філіної, Людмили Порунової, Любові Хандошко та постійного члена Гільдії флористів Японії Валентини Процько! Вхід вільний.

Детальніше...

Концерт піаніста-віртуоза Темпей Накамура

Довгоочікуваний концерт японського піаніста Темпей Накамура в Києві!

 

Темпей Накамура — яскравий японський піаніст-віртуоз і композитор, чиї музика і творча енергія не залишають нікого байдужим. Піаніст випустив шість альбомів, які слухають фани на всіх континентах, і невтомно гастролює світом. Багато разів він був і в Україні, кожного разу збираючи повні зали.

 

Маестро щиро підтримує Україну у боротьбі за незалежність і хоче своєю живою музикою допомогти нам поповнити внутрішні резерви і перезавантажитись, надати сил для руху вперед, до спільної перемоги.

 

На концерті передбачається можливість допомоги Фонду підтримки ЗСУ «Київський політехнік».

 

Дата та час: 8 червня 2023 (четвер), 18:30.


Місце: Центр культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського, просп. Берестейський (колишній Перемоги), 37.


Вхід вільний. Кількість місць обмежена. Для тих, хто має запрошення, будуть зарезервовані кращі місця!

 

Для отримання запрошень:
Тел.: (044) 204-81-66 / E-mail: uajc@kpi.ua / Telegram: @uajc_kpi_ua

 
 
Чекаємо на Вас!
 
 
Про виконавця: 
 

Темпей Накамура – унікальний піаніст-віртуоз і композитор, який грає на фортепіано з 5 років, навчався в Осаці та Нью-Йорку. Його дискографія складається з 6 альбомів: «VISIONS», «VORTEX», «TEMPEIZM», «TSUBASA», «PHOENIX» та «RISING SOUL», що випускалися компаніями EMI Music, Nippon Colombia, Neo Records.

 

Після першого виступу в нью-йоркському Карнеґі-холі у 2010 році Темпей розпочав своє європейське турне, яке згодом стало його щорічною традицією. Музиканта добре знають в Іспанії, Португалії, Італії, Австрії, Люксембурзі, Естонії тощо. Високо оцінили його талант і музику і в Україні, яку Темпей відвідував з гастролями в 2015, 2016, 2017, 2019 роках. Зокрема, в 2017 році відкритий концерт відбувся в ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Благодійність є невід'ємною частиною життя Темпея. Він допомагає людям з 14 років, коли його будинок був зруйнований сильним землетрусом у 1995 році. У 2007 році він заснував проект Hidden Concert Tour, який існує на волонтерських засадах на гірському хребті Кії, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Музикант також дає фортепіанні концерти для постраждалих від Великого східнояпонського землетрусу та землетрусу в регіоні острова Кюшю 2016 року.

 

Щиро підтримуючи Україну у боротьбі за незалежність і прагнучи надихнути українців, в жовтні 2022 року Темпей провів концерти в містах Боярка та Ірпінь. Запланований концерт в ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського було скасовано через повітряну атаку на столицю. Цього року заплановані концерти в Києві, Бучі та Білій Церкві.

 

Темпей Накамура на Youtube: https://www.youtube.com/c/Tempei

 

Веб-сайт Темпея Накамури: http://tempei.com/

 

Лекція пана Кунікадзу Акао на тему насильницької міграції

22 травня відбудеться лекція спеціаліста Міжнародної організації з міграції пана Кунікадзу Акао на тему насильницької міграції.

Детальніше...

Виставка "Світ японської іграшки"

У Виставковій залі УЯЦ відкрилася нова виставка "Світ японської іграшки". Експонати, що представлені на виставці, є тією спадщиною, що розважала і виховувала покоління маленьких японців. Тепер і в маленьких українців є шанс ближче познайомитись з культурою Японії — проте виставка буде цікава і дорослим, що згадають своє дитинство. Відвідувачі можуть не лише дізнатися дещо нове про Японію, а й спробувати власноруч зіграти в деякі з представлених ігор! Вхід вільний.

Детальніше...

Подяка за благодійну лекцію в Технологічному інституті Шібаура

ПРОЯВ СОЛІДАРНОСТІ

ВІД SHIBAURA INSTITUTE OF TECHNOLOGY

 

Проявом солідарності із КПІ ім. Ігоря Сікорського в боротьбі з російською агресією став вже другий благодійний внесок для «Фонду підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського» від Shibaura Institute of Technology (Японія).

 

Колишній професор цього університету, пан Кадзунобу Мінамі, що вийшов на пенсію минулого року, провів у липні спеціальну лекцію на тему "Дерев'яна архітектура в регіоні Карпат, включно з Україною" з метою збору коштів для Фонду підтримки КПІ.

 

Близько 200 людей погодилися з цією метою і відвідали лекцію.

 

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського направлено лист вдячності на ім'я Технологічного інституту Шібаура і особисто професору Мінамі. 

 

 

 

Благодійний внесок Технологічного інституту Шібаура

ПРОЯВ СОЛІДАРНОСТІ

ВІД SHIBAURA INSTITUTE OF TECHNOLOGY

 

Проявом солідарності із КПІ ім. Ігоря Сікорського в боротьбі з російською агресією став благодійний внесок для «Фонду підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського» від Shibaura Institute of Technology (Японія).


Від університету направлено лист вдячності.

 

 

Онлайн-курси Технологічного інституту Шібаура (набір завершено)

Технологічний інститут Шібаура пропонує програму онлайн курсів широкого спектру тематик для іноземних студентів вищих навчальних закладів. Участь в програмі для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського є безкоштовною.

Детальніше...

"Ковдра журавля миру з Японії" як жест підтримки українців

 

Пані Кумі Маруяма з Японії, майстриня квілтингу та печворку з 30-літнім стажем, об'єдналася із сотнею майстрів японського шиття, щоб створити "Ковдру журавля миру з Японії", яку присвятила українцям в часи російської війни. 

 

Детальніше...

Благодійний внесок пана Ічіро Ямамото

ПРОЯВ СОЛІДАРНОСТІ

ВІД SHIBAURA INSTITUTE OF TECHNOLOGY

 

Проявом солідарності із КПІ ім. Ігоря Сікорського в боротьбі з російською агресією став благодійний внесок для «Фонду підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського» від пана Ічіро Ямамото, виконавчого радника компанії Human Resocia Co., Ltd. (Токіо, Японія). 

 

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського направлено лист вдячності. 

 

Можливість навчання в Технологічному інституті Шібаура (набір завершено)

Технологічний інститут Шібаура (м. Токіо, Японія), що є партнерським університетом КПІ ім. Ігоря Сікорського, розглядає можливість прийняття студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського на тимчасове продовження навчання з наданням гуманітарної допомоги на проживання.

 

Детальніше...

Можливість навчання в Кіотському університеті (набір завершено)

Кіотський університет (м. Кіото, Японія), що є партнерським університетом КПІ ім. Ігоря Сікорського, розглядає можливість прийняття студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського на тимчасове продовження навчання з наданням гуманітарної допомоги на проживання.

 

Детальніше...

Вшанування пам'яті Володимира Пирогова

Колектив Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського сумує із приводу смерті Пирогова Володимира 

Леонідовича.

Детальніше...

Онлайн-запис Відкритої лекції Посла України в Японії Сергія Корсунського

Відбулась лекція Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії, професора Сергія Корсунського в КПІ ім. Ігоря Сікорського
 
 
Чи часто можна зустріти людину, що є одночасно літератором і економістом, доктором фізико-математичних наук і блискучим дипломатом? Саме така особистість – пан Сергій Корсунський – головує в українському диппредставництві в Японії напередодні тридцятої річниці встановлення дипломатичних відносин між двома державами. І саме це дозволяє йому наповнити свою лекцію «Японія, яку ви не знаєте» поглядами з різних боків і масштабів, неочікуваними фактами та безліччю «нотаток на полях», зібраних під час перебування в Японії як Надзвичайного і Повноважного Посла.
 
 
Японія пана Корсунського – як та, яку українці вже знають і люблять, так і та, що більшості ще невідома або ж відрізняється від загальноприйнятого уявлення. Пан Посол має досвід, недоступний навіть тим, хто навчається або працює в Японії, але завжди охоче ділиться ним з тими, хто готовий слухати.
 
 
Студенти КПІ та всі, хто цікавиться Японією, мали змогу відвідати лекцію пана Корсунського 4 жовтня в рамках курсу “Актуальні проблеми азійських спільнот" факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського. Вона здобула такий інтерес аудиторії, що сесія питань та відповідей тривала 45 хвилин!
 
 
Ті ж, хто не встиг приєднатися, можуть переглянути її в записі, включно із сесією питань та відповідей: посилання.
 
 

Авторська лекція Ангели Бетельгейзе з демонстрацією вдягання кімоно

9 жовтня (сб) 2021 року відбулася авторська лекція Ангели Бетельгейзе з демонстрацією вдягання кімоно. 

Детальніше...

Відкрита лекція Посла України в Японії професора Сергія Корсунського

Інформація для тих, хто хоче більше дізнатися про Японію та відкрити нове у, можливо, знайомих речах!
 
Маємо честь запросити Вас на відкриту спеціальну лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії, заслуженого економіста України, доктора фізико-математичних наук, професора Сергія Корсунського на тему:
 
«Японія, яку ви не знаєте»
 
Лекція відбудеться в он-лайн режимі на основі платформи Zoom 4 жовтня 2021 року о 12:20.
 
Участь у лекції відкрита без реєстрації. 
 

Посилання на Зум-конференцію (початок 4.10 о 12:20):

 

Тема: Лекція Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії професора Сергія Корсунського на тему: «Японія, яку ви не знаєте» 04.10.2021, 12:20.
Час: 4 жовтня, 2021 12:20 за Києвом.
 
Приєднатися до Зум-конференції: https://us02web.zoom.us/j/86582012410...
ID конференції: 865 8201 2410
Пароль: 365632
 
Лекція відбудеться в рамках курсу “Актуальні проблеми азійських спільнот” факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
 
ambassador lecture poster

Лекція «Економічне зростання та японський менеджмент»

28 квітня відбулася спеціальна лекція та дискусія на тему «Економічне зростання та японський менеджмент» в рамках курсу лекцій факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Детальніше...

КПІ висловив співчуття Японії з приводу землетрусу

Проректор з міжнародних зв'язків КПІ ім. Ігоря Сікорського проф. Сергій Сидоренко висловив співчуття Надзвичайному та Повноважному Послу Японії Такаші Кураі з приводу землетрусу, що стався 13 лютого 2021 року.

Детальніше...

Лекція-роз’яснення щодо подачі документів та проведення тестувань на програми стажування для іноземних студентів у 2021

12 лютого (пт) 2021 року в Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла лекція-роз’яснення щодо особливостей подачі документів та проведення тестувань на програми стажування Міністерства освіти та науки Японії  для японістів "Японська мова та культура".

Детальніше...

КПІ починає співпрацю з Бізнес-асоціацією Японії в Україні

КПІ починає співпрацю з Бізнес-асоціацією Японії в Україні.

Детальніше...

Новий сервіс в КПІ для пошуку міжнародних програм

КПІ готує новий інформаційний сервіс для своїх студентів та науковців

Детальніше...

Візит до КПІ ім. Ігоря Сікорського Й.В. Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії С.В.Корсунського

2 червня 2020 року в Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч і бесіда ректора із новопризначеним Послом України в Японії Сергієм Володимировичем Корсунським.

Детальніше...

Новий світ - новий Чай. Чякай 2020

Безкоштовна онлайн трансляція японської чайної церемонії та майстер-клас із створення квіткових композицій. 

Детальніше...

Угода про академічний обмін з Академічним інститутом підприємницьких досліджень (Японія)

3 вересня відбулася церемонія підписання угоди про академічний обмін між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» та Академічним інститутом підприємницьких досліджень (Японія). 

Детальніше...

Віце-президент “Сока Гаккай» в КПІ

30 липня 2019 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація організації “Соко Груп”, Японія, на чолі з віце-президентом японського товариства «Сока Гаккай Інтернешнл» п. Косаку Ето.

Детальніше...

Церемонія вручення свідоцтв на курсах японської мови

15 червня 2019 року в Українсько-японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено церемонію вручення свідоцтв про закінчення курсу слухачам річних груп курсів японської мови.

Nike Zoom Kobe Icon

Детальніше...

Дні Японії в Житомирі

24-26 травня Житомир приймав у себе "Дні Японії".

 

Nike Dame Sko Udsalg

Детальніше...

Дні Японії в Житомирі (2)

24-26 травня Житомир приймав у себе "Дні Японії".

 

Nike Dame Sko Udsalg

Детальніше...

Захід з нагоди закінчення першого семестру навчання

10 лютого 2019 року пройшов захід для слухачів курсів японської мови з нагоди закінчення першого семестру навчання.

Nike Zoom Flight Bonafide

Детальніше...

Японське новорічне свято мочіцукі

Перший проректор Юрій Якименко та Й.В. новопризначений Посол Японії в Україні п.Такаші Кураі відкрили японське свято МОЧІЦУКІ – виготовлення рисових кульок.

Nike

Детальніше...

КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація студентів Університету Васеда

31 жовтня 2018 року в рамках навчального візиту КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація студентів Університету Васеда у складі 12 студентів та координатора делегації.

Adidas

Детальніше...

Острів японської культури на території КПІ

7 вересня нарешті пройшов довгоочікуваний «День Японії» в Києві.

Zapatos New Balance Hombre

Детальніше...

День Японії

7 вересня 2018 року Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить "День Японії".

Air Jordan News discount

Детальніше...

Лекція-роз’яснення щодо подачі документів та проведення тестувань на програми стажування для іноземних студентів у 2018

17 травня (чт) в Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла лекція-роз’яснення щодо особливостей подачі документів та проведення тестувань на програми стажування Міністерства освіти та науки Японії для іноземних студентів у 2018 році.

Детальніше...

Виставка інтерактивного медіа-мистецтва Канадзава Маюко

21-22 лютого у Виставковій залі Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського (просп. Перемоги, 37, Бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського, 4 поверх) пройшла виставка медіа-мистецтва сучасної японської художниці Маюко КАНАДЗАВА.

Mens Nike Cortez

Детальніше...

Відкриття японського саду каменів "Дух Японії"

На 4-му поверсі науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрився японський сад каменів.

Jordan Styles white

Детальніше...

Лекція «Особливості подачі документів та проведення тестувань на програми стажування Міністерства освіти та науки Японії для іноземних студентів у 2018 році»

30 січня 2018 року (вт) в Українсько‑Японськогму центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла лекція «Особливості подачі документів та проведення тестувань на програми стажування Міністерства освіти та науки Японії для іноземних студентів (Японська мова та японська культура, Стажування для викладачів) у 2018 році».

Air Jordan Sneaker

Детальніше...

Чайна церемонія Хацугама 2018

В Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла Хацуґама  – чайна церемонія, присвячена першій чашці чаю у новому 2018 році.

Детальніше...

Виставка «Зимова ікебана»

11-15 грудня пройшла виставка ікебани, присвячена новорічній тематиці!

Детальніше...

Концерт піаніста Темпей Накамура (Японія)

1 грудня, у перший день зими, у рамках Року Японії в Україні у Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов концерт неперевершеного піаніста-віртуоза та композитора Темпей Накамура, організований Українсько-Японським центром КПІ ім. Ігоря Сікорського за сприяння Посольства Японії в Україні.

Adidas Ultra Boost 3.0 Cny

Детальніше...

Фестиваль "Дні Японії у Вінниці"

3-5 листопада в місті Вінниця пройшов Фестиваль "Дні Японії".

Детальніше...

Демонстрація японської чайної церемонії

9 вересня у 1-му корпусі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла демонстрація мистецтва чайної церемонії.

Nike sale

Детальніше...

Презентація електронного мікроскопу Hitachi Tabletop Electron Microscope TM3030

25 травня 2017 року за сприяння Посольства Японії в Україні в рамках програми Року Японії в Україні представники HITACHI High-Technologies Corporation, Томомі Окада та Ацуші Хама, провели в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»  лекції-практикуми з використанням унікального настільного електронного мікроскопу  Hitachi Microscope TM3030.

Adidas nz

Детальніше...

Алея сакур в КПІ ім. Ігоря Сікорського

З нагоди відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією й Україною та у рамках Року Японії в Україні в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 12 квітня висаджено алею сакур.

Nike HyperRev 2017

Детальніше...

Новорічне свято МОЧІЦУКІ 2017

12 лютого 2017 року японська спільнота провела традиційне свято Мочіцукі.

Air Jordan VI High

Детальніше...

Презентація книги та бесіда з Анною Владимирською

Запрошуємо Вас в середу 15 лютого 2017 року на презентацію книги Анни Владимирської «Мистецтво розуміти мистецтво» та бесіду-презентацію «Європейці зачаровані культурою Японії».

Release Calendar trends

Детальніше...

Виготовлення цукерок до Дня Святого Валентина

Цукерки ручної роботи - найкращий подарунок близьким, а також традиційний подарунок до Дня Святого Валентина в Японії.

Mercurial Superfly CR7 High

Детальніше...

Показ фільму «Бушідо для шістнадцятирічних» 2017

Посольство Японії в Україні, Українсько-Японський Центр КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошують Вас на показ фільму «Бушідо для шістнадцятирічних» режисера Томоюкі Фурумая. Жанр: молодіжна драма. Рік випуску: 2010.

 

trail Archives china

Детальніше...

Лекція щодо особливостей подачі документів та проведення тестувань на програми стажування для іноземних студентів

25 січня (ср) Посольство Японії в Україні в Українсько-Японському Центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського провело лекцію щодо особливостей подачі документів та проведення тестувань на програми стажування для іноземних студентів (Японська мова та японська культура, Стажування для викладачів) на 2017 рік.

Nike Fashion ebay

Детальніше...

NYA Party 2017

Новорічний аніме вечів у клубі Бінго.

Детальніше...

Лист від ректора Національного гірничого університету

Ректор Національного гірничого університету надіслав листа з подякую за запрошення та проведення у Дніпрі "Днів Японії".

Nike Air Max 2017

Детальніше...

Уроки японської мові в Дніпрі

З 11 по 13 листопада 2016 року Українсько-японський центр за підтримки Посольства Японії в Україні та міського голови міста Дніпра пана Бориса Філатова провели фестиваль японської культури «Дні Японії в Дніпрі». 

Nike Air Max

Детальніше...

Фестиваль "Дні Японії в Дніпрі"

11-13 листопада в місті Дніпро пройшов Фестиваль "Дні Японії".

Детальніше...

Вечір казок Кендзі Міядзава

У середу 26 жовтня в Українсько-Японському Центрі НТУУ «КПІ» відбулася презентація збірки українських перекладів казок-притч Кендзі Міядзава «Ресторан, де виконують побажання», яку видано до 120-ї річниці від дня народження Автора. Видання здійснено за підтримки Support Program for Translation and Publication on Japan.

Shop Women's Sneakers by Brand

Детальніше...

Лекція провідного фахівця з радіаційної гігієни Шіндзо Кімура (Японія)

В Українсько-Японському центрі НТУУ "КПІ" пройде лекція провідного фахівця з радіаційної гігієни з метою розширення уявлення студентів про вплив радіологічного забруднення на навколишнє середовище та стан здоров’я людей в межах професійної підготовки.

Mercurial Superfly High

Детальніше...

Японсько-Український науково-технічний семінар «Дослідження з Японією та в Японії»

23 вересня 2016 року Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством освіти, культури, науки і техніки Японії, Посольством Японії в Україні та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» провели спільний українсько-японський семінар «Дослідження з Японією та в Японії» (Japan -Ukraine Seminar on Science and Technology Cooperation ”Research with/in Japan”). Семінар проходив на базі НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» у Великій фізичній аудиторії з 13:00 до 17:00.

Adidas

Детальніше...

Українські артисти взяли участь у японському міжнародному фестивалі

З понад 130 претендентів для участі у японському фестивалі були відібрані 3 українські учасники.

jackets paypal

Детальніше...

Міжнародна виставка "Японська кераміка: традиції та сучасність"

У рамках року Японії в Україні 18 вересня 2017 року Українсько-Японський центр разом з Галереєю на Штейнбарга відкрили унікальну виставку - Міжнародну виставку "Японська кераміка: традиції та сучасність".

AIr Jordan Outdoor Basketball Shoes

Детальніше...

Фотовиставка "Кіото. Сучасне життя старої столиці"

З 7 по 20 вересня 2016 року у Музеї історії міста Києва буде проходити фотовиставка, присвячена 45 річниці цієї знаменної події.

Popular Off-White youth

Детальніше...

Церемонія вручення свідоцтв на курсах японської мови

У суботу, 11-го червня, слухачі усіх груп курсів японської мови зібралися разом востаннє перед літніми канікулами, щоб відзначити закінчення ще одного успішного навчального року та отримати свідоцтва про завершення курсу.  Цього року на курсах навчалися 13 дорослих груп 6-ти рівнів складності, і ми з нетерпінням чекали того, щоб привітати кожного - декого вже вкотре, а декого вперше.   

Nike

Детальніше...

Випуск дитячої групи з вивчення японської мови

8-го червня 2016 в Українсько-Японському центрі відбувся випуск дитячої групи з вивчення японської мови

Air Jordans release

Детальніше...

Виставка творчих копій японських гравюр

В Українсько-Японському Центрі НТУУ "КПІ" відкрилась виставка творчих копій японських кольорових гравюр 18-19 століть.

Air Jordan XXX 30 Shoes

Детальніше...

Чайна зустріч в ботанічному саду

Українська школа тяною спільно з Українсько-Японським Центром НТУУ «КПІ» за сприяння Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України запрошують на щорічну весняну зустріч "Чякай 2016".

Nike red

Детальніше...

«Мир на крилах з Японії»

29 квітня відбувся один з найочікуваніших заходів цієї весни – концерт за участі українських та японських виконавців «Мир на крилах з Японії». 

Детальніше...

Роботи Кадзума Обара на виставці Clouded Lands

26 квітня о 18:00 в Мистецькому Арсеналі відбулося відкриття виставки Clouded Lands – проекту, присвяченого 30-річчю Чорнобильської катастрофи, частоиною якої стали роботи фотожурналіста Кадзума Обара під назвою «Exposure».

Air Max 20K T8 Shoes

Детальніше...

Символічний журавлик миру Садако Сасакі прилетів до України

 

26 квітня Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко взяла участь у церемонії передачі журавликів миру в рамках українсько-японського проекту «Мир на крилах», приуроченого 30-річчю Чорнобильської катастрофи та 5-річчю аварії на АЕС «Фукусіма-1». Захід проходив у Національному музеї «Чорнобиль» за підтримки Посольства Японії в Україні та Українсько-Японського Центру.

Nike Zoom Flight Bonafide

Детальніше...

Візит Юджі Сасакі

25 квітня Українсько-Японський Центр НТУУ "КПІ" вітав надзвичайного гостя – музиканта та борця за мир у всьому світі Юджі Сасакі, племінника Садако Сасакі – дівчинки, чия історія боротьби із променевою хворобою стала відомою на весь світ. 

Air Jordan XI 11 Shoes

Детальніше...

Візит Тоічі Саката, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні в 2011-14 рр. та ректора НТУУ "КПІ", академіка Михайла Згуровського

В рамках роботи Міжнародного форуму “Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу” Тоічі Саката, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні в 2011-2014 роках у супроводі ректора НТУУ "КПІ", академіка Михайла Згуровського завітали до Українсько-Японського Центру.

Men's Sneaker Hub Online

Детальніше...

Демонстрація чайної церемонії в парку Кіото

23 квітня 2016 біля алеї сакур о 12:00 в парку «Кіото» відбудеться демонстрація японської чайної церемонії.

Nike Shox Current 807

Детальніше...

Майстер-клас із розпису писанок

Щороку перед Великоднем Українсько-Японський Центр НТУУ "КПІ" пропонує українцям та японцям разом розписати писанки.

Air Jordan yellow

Детальніше...

Концерт "Мир на крилах я Японії"

Концерт проводиться в рамках проекту «Мир на крилах – Тисяча журавликів Садако».

adidas free

Детальніше...

Художник, який малює заради миру

 Про те, як стіна Дитячого відділення Інституту нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова НАМН України стала посланням миру.

adidas amazon

Детальніше...

Візит нового заступника Посла Японії в Україні пана ХАРАДА Мічіо

До Українсько-Японського Центру завітав новий заступник Посла Японії в Україні пан ХАРАДА Мічіо, якому ми провели екскурсію Центром та детально ознайомили з нашою діяльністю.

Adidas Ultra Boost

Детальніше...

Виставка та майстер-клас із ікебана

Наближається весна і в Японії сім'і, де є дівчатка, святкуватимуть Хіна-мацурі (Свято ляльок або Свято дівчаток). Ми раді запросити Вас на перші весняні заходи, присвячені цій події.

trail Archives

Детальніше...

Майстер-клас із живопису сумі-е

Наближається весна і в Японії сім'і, де є дівчатка, святкуватимуть Хіна-мацурі (Свято ляльок або Свято дівчаток). Ми раді запросити Вас на перші весняні заходи, присвячені цій події.

Kids Nike Cortez edition

Детальніше...

Проект "Мир на крилах"

Проект "Мир на крилах" покликаний нести надію на мир та обмін доброю волею
між Україною та Японією, тим самим здійснюючи бажання Садако.
Mens Nike Cortez

Детальніше...

Виготовлення цукерок до Дня Святого Валентина

Цукерки ручної роботи - найкращий подарунок близьким, а також традиційний подарунок до Дня Святого Валентина в Японії.

Zapatos Nike Mujer

Детальніше...

Випуск дитячої групи

28-го грудня 2015 року в Українсько-Японському центрі відбувся випуск дитячої групи з вивчення японської мови.

Air Max 90 VT QS

Детальніше...

Фестиваль Японських Фільмів 

Посольство Японії запрошує усіх бажаючих на Фестиваль японського кіно.

Детальніше...

Чайна церемонія Хацугама 2016

Ми раді запросити Вас на Хацуґама  – чайну церемонію, присвячену першій чашці чаю у новому 2015 році.

Детальніше...

Показ стрічки «Клевань. Тунель кохання»

У центрі відбувся перший у Києві показ японської стрічки, знятої в Україні, «Клевань. Тунель кохання»

Nike Sneakers discount

Детальніше...

культурні заходи
інше
японська мова