Українсько – Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Українсько-Японський
центр КПІ
ім. Ігоря Сікорського

Гра Ґо

Як багатогранне Життя , так багатогранна і гра Ґо. Спочатку Ви переносите своє життя у гру, а потім, проробивши багато варіантів та вибрав найкращі, втілюєте їх у життя.

 

Дошка для гри Ґо – це проекція Всесвіту, з яким Вам доведеться грати. І в цьому світі Ви знаходите себе. Правильні рішення і необхідні риси характеру дозволять Вам через гру досягнути успіху, розвинути цілеспрямованість, гнучкість, вміння планувати та прогнозувати, не віддавати своє та в той же час вміти правильно жертвувати для досягнення цілі. Застосування тактики ближнього бою та вміння завчасно підготувати простір, щоб все підтримувало Вас. Уміння зіграти партію так, щоб супротивник не відчував себе нещасливим. Все це Ви розвиваєте в собі, розставляючи камінці на дошці.

Гра Ґо – гра успіху. Не даремно багато політиків та бізнесменів грають у цю дивовижну гру.

 

Ґо – це подорож у часі. Розбираючи партії великих майстрів минулих років, Ви розумієте, як вони бачили світ, що відчували, чого прагнули. Історія постає перед Вами у всій своїй красі, а не в наборі сухих дат.

 

Ґо – краса чистоти білого та чорного, споконвічна боротьба та єдність протилежностей. Порівнявши партію в Ґо з квітки, що розквітає, Ви стаєте поетом.

Прокрутка до верху