Українсько – Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

центр КПІ
ім. Ігоря Сікорського

Кваліфікаційний іспит з японської мови (JLPT)-2023 в КПІ

3 грудня в стінах Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського після кількарічної перерви відбувся кваліфікаційний іспит з японської мови JLPT.

78 учасників з усієї країни спробувало свої сили в найвищих рівнях екзамену – N1, N2, N3. Наш університет — єдина локація проведення JLPT в Україні. Для безпеки студентів іспит проводився в укритті.

Іспит відбувся під наглядом професорки кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії КНУ ім. Тараса Шевченка О. Асадчих, завідувача кафедри японської мови і перекладу, доцента кафедри східних мов і перекладу Київського університету ім. Бориса Грінченка А. Букрієнка і доцента кафедри японської мови і перекладу Київського університету ім. Бориса Грінченка К. Комісарова.

Бажаємо гарних результатів учасникам!

Крім того, на офіційному Youtube-каналі КПІМедіа з’явився відеосюжет про проведення іспиту. Відео українською мовою можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/3tjcDxP. Японською мовою – за посиланням нижче.

KPIメディアの公式Youtubeチャンネルに、イーゴリ・シコールスキイ記念キーウ国立工科大学で行った日本語能力試験(JLPT)に関するビデオが掲載されました。

今年、全国から78名の参加者を受け入れました。本学はウクライナで日本語能力試験が行われる唯一の場所です。受験者の安全のため、試験はシェルターで行われました。

日本語字幕付きのビデオもご覧いただけます!