Українсько – Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Квітень 2025

Заходи

24 квітня відбулася лекція “Фейк ньюз” професора Норіто Кунісуе

Щиро дякуємо Норіто Кунісуе, візит-лектору факультету лінгвістики університету КПІ ім. Ігоря Сікорського, Професора Дослідницького центру передових наук і технологій Токійського університету за проведення лекції на тему “Фейк ньюз”. Завдяки своєму 36-річному досвіді роботи в провідній японській газеті «Асахі Шінбун», Професор Кунісуе зміг чітко та зрозуміло донести слухачам про феномен поняття “фейк ньюз”; у чому різниця між фейковими новинами та недостовірною інформацією; про те, як наші емоції дозволяють фейковим новинам розповсюджуються так швидко і як з ними боротися за допомогою системи О.Б.А.Ч.Н.О. Дякуємо Факультету лінгвістики НТУУ “КПІ” за можливість проведення лекції на таку важливу тему, а також Видавничо-поліграфічному інституту НТУУ “КПІ” та Національному технічному університету «Дніпровська політехніка» за участь. Чекаємо вас на наступних лекціях Професора Кунісуе!

Афіша мк з ікебани
Заходи, Оголошення

Запрошуємо вас на майстер-клас з ікебани в межах виставки “Бонсаї” у ботсаду Гришка! 🌿

📅 Дата: 26 квітня🕙 Час: 14:00-15:30🏛 Місце: Стара купольна галерея, Ботсад імені Гришка (вул. Садово-Ботанічна, 1) 🎟 Вартість – 600 грн (300 грн передоплата). Реєстрація за посиланням:https://forms.gle/kdMqHTHdKQKSmn4T9 Окрім майстер-класу з ікебани на Вас чекає: 🌳 Експозиція бонсай українських майстрівБонсай у різних стилях і формах – від класичних до авторських. Унікальні роботи майстрів з усієї України, кожне дерево – це жива історія. ✂️ Майстер-класи з формування вуличних бонсай – можливість спостерігати за процесом створення бонсай наживо. 🖌Майстер-клас з каліграфії – можливість поринути в японське мистецтво посеред живої природи (27 квітня, неділя) 🛍 Зона продажу – знайдіть ідеальний бонсай для себе або на подарунок, підберіть аксесуари, інструменти, ґрунти та все необхідне для догляду. Відчуйте цю особливу атмосферу, де природа та мистецтво зливаються в єдине ціле.Чекаємо на вас! 🌱💚

Афіша курсу
Заходи

Продовжується набір на курси японської бамбукової флейти шякухачі!

Поєднання витонченого звуку флейти з шумом вітру, який сягає глибин людської душі, допоможе Вам віднайти спокій в найбуремніші часи. Заняття проводить досвідчений майстер цього інструменту — Володимир Лазуткін (буддійське ім’я Ун Рю)! Графік занять: щосуботи, 11:00 — 12:00Вартість: 3500 гривень за курс (4 заняття).Кількість студентів в групі: 5-7 осіб. По завершенню курсу надається свідоцтво УЯЦ. Реєстрація за посиланням:https://forms.gle/mEeNP9xifVqbMBTr5 Адреса: Берестейський проспект 37, бібліотека КПІ, 4 поверх. 📝 Для довідок звертайтеся @uajc_kpi_ua або телефонуйте 044 204 81 66.

Заходи, Оголошення

🍵Українська чайна група напряму Урасенке «Чайна Кімната» розпочинає набір на травневий курс японського чайного дійства.

Навчання проводить викладачка Злата Нефедова щоп’ятниці та щонеділі з 2.05 та 4.05 відповідно Максимальна кількість студентів в групі: 5 осіб. Курс включає: По завершенню курсу надається свідоцтво Українсько-Японського центру. Вартість: 3200 гривень за курс. Витратні матеріали (1200 грн) оплачуються окремо.Чекаємо на вас! Адреса: Берестейський проспект 37, бібліотека КПІ, 4 поверх. 📝 Для реєстрації звертайтеся в Телеграмі @uajc_kpi_ua або телефонуйте за номером 044 204 81 66

Афіша заходу
Заходи

Майстер-клас з виготовлення оніґірі повертається в розширеному форматі!

Наступного вівторка, 15 квітня, до Центру знову завітає автор проєкту “Free onigiri project”, японський підприємець Хікоемон Сакамото і разом із ним ми проведемо майстер-клас з виготовлення оніґірі! Час: 15 квітня 2025 року (вівторок), 18:00 – 19:30,Місце: 1 поверх Бібліотеки КПІ, просп. Берестейський, 37. Під час демонстрації 20 людей зможуть приготувати свій оніґірі.Для реєстрації на приготування оніґірі заповніть реєстраційну форму:https://forms.gle/63aNyNPJevVfgodn9(РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО) А от скуштувати оніґірі зможе кожен охочий! Тож чекаємо на вас! Вхід вільний. Довідки: 044 204 81 66 або Телеграм УЯЦ: @uajc_kpi_ua.

Прокрутка до верху